agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nivona CafeRomatica seria 7

Nivona CafeRomatica seria 7

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2016-10-26 10:53:11

Smartfon przyrządzi Ci kawę?! Czemu nie! Marka Nivona chcąc być blisko osób, które korzystają na co dzień z najnowszych osiągnieć technologii zintegrowała system Bluetooth z aplikacją na smartfona - to najnowsza zdobycz technologii zastosowana w innowacyjnych ekspresach Nivona z serii 7.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Marka Nivona, jako jedna z nielicznych zastosowała w swoich ekspresach technologię Bluetooth. Pozwala ona na sterowanie urządzeniem przy wykorzystaniu smartfona za pomocą aplikacji NIVONA-App. Za jej pomocą można przygotować kawę według gustu i preferencji użytkownika. Jednocześnie możliwe jest kontrolowanie parametrów ekspresu, takich jak liczba zrobionych kaw, sprawdzenie terminu najbliższej wymiany filtra albo konieczności przeprowadzenia czyszczenia wraz z instrukcją, tak, aby móc te czynności wykonać prawidłowo samodzielnie. Darmowa aplikacja NIVONA-App na smartfona pracuje w systemach operacyjnych iOS oraz Android -  możliwa jest do pobrania w sklepach AppStore oraz Google Play.

Nowoczesne rozwiązanie technologiczne, wysokiej jakości mechanizmy oraz pełna automatyka ekspresów marki Nivona sprawiają, że można przygotować kawę z dowolnego miejsca w domu.

Wszystko po to, aby ich użytkownik mógł odkryć nowy wymiar kawy.

  • Nivona CafeRomatica 788 - około  3499 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 778 - około  3199 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 768 - około  3199 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 758 - około  2999 zł brutto

źródło: nivona/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe