agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nivona prezentuje nowe modele ekspresów do kawy z linii CafeRomatica

Nivona prezentuje nowe modele ekspresów do kawy z linii CafeRomatica

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2015-09-15 11:12:00

Już od września na polskim rynku dostępne będę nowe ekspresy do kawy marki Nivona z linii CafeRomatica. Trzy nowe modele, charakteryzujące się ponadczasowym, eleganckim szwajcarskim designem, to najwyższa technologia stworzona w odpowiedzi na wymagania najbardziej wyrafinowanych kawowych gustów. Cechą wszystkich nowych modeli jest innowacyjne
i charakterystyczne dla marki Nivona rozwiązanie spieniania mleka przy użyciu jednego przycisku - OneTouch „Spumatore”. Ale ekspresy Nivona to dużo więcej. Dzięki nim każdy może skomponować swój ulubiony smak kawy i mieć go zawsze ze sobą. 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe modele ekspresów Nivona CafeRomatica (858, 848 oraz 838) został wyposażony w funkcję spieniania mleka za pomocą jednego przycisku - OneTouch „Spumatore”. W przypadku najwyższych modeli - CafeRomatica 858 i CafeRomatica 848 - funkcja ta umożliwia równoczesne spienienie mleka dla dwóch filiżanek. Dzięki rozwiązaniu OneTouch „Spumatore” przygotowanie ulubionej kawy z mlekiem jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe.

  • Indywidualne podejście

Projektanci nowych ekspresów Nivona CafeRomatica zadbali, aby w jak największym stopniu odpowiadały one na najbardziej indywidualne potrzeby. Każdy użytkownik dowolnego modelu nowych ekspresów Nivona CafeRomatica może wybrać ulubioną moc aromatu z pięciostopniowej skali. Funkcja ta działa również dla dwóch filiżanek jednocześnie, co znacząco podnosi jakość przygotowania kawy dla gości oraz skraca czas oczekiwania. Dodatkowo ekspresy Nivona CafeRomatica pozwalają na indywidualne programowanie przepisów na kawę, dają możliwość personalizowania kawy aż dla 9 osób, płynną regulację stopnia mielenia kawy oraz wybór temperatury parzenia kawy z trójstopniowej skali. Tak rozbudowane systemy i funkcje gwarantują, że w nowe ekspresy ucieszą smakoszy każdego rodzaju kawy. Bez problemu można bowiem przygotować w nich Espresso, Caffe Cream, Caffe Lungo, Caffe Cappucinno, Caffe Latte czy jakąkolwiek inną kawę według własnego gustu i uznania.

  • Oszczędność czasu

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to również wiele automatycznych funkcji, dzięki którym użytkownik nie musi poświęcać dodatkowego czasu nie tylko na obsługę ekspresu, ale też na jego konserwację. W Nivona CafeRomatica 858, 848 oraz 838 zainstalowano automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania urządzenia. Automatyczna jest również funkcja płukania dla spieniacza do mleka Spumatore oraz kontrola stanu wypełnienia młynka i tacki skroplin.

  • Nivona CafeRomatica 858 - około 4 999 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 848 - około 4 299 zł brutto
  • Nivona CafeRomatica 838 - około 3 999 zł brutto

źródło: nivona/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe