agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

GSM / Aplikacje / 2017-01-05 10:29:21

TomTom Sports ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej aplikacji sportowej, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także zawiera przydatne wskazówki treningowe i może być motywacją dla milionów użytkowników.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe rozwiązanie oferowane przez TomTom Sports zostało stworzone we współpracy ze sportowcami i użytkownikami aplikacji fitness. Jego celem jest pomoc w treningach poprzez wprowadzenie motywujących wiadomości, wskazanie trendów aktywności, porównań statystyk oraz funkcji umożliwiających dzielenie się informacjami w mediach społecznościowych. Aplikację wyróżnia również atrakcyjny i przyjazny użytkownikom design.

“Tworzymy urządzenia typu wearables od 2009 roku i od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie. Zasób danych, do których użytkownicy mają obecnie dostęp, może być przytłaczający. To, czego ludzie najbardziej potrzebują, aby walczyć z wymówkami i podtrzymać postanowienia, to motywacja do ćwiczeń i zrozumienie tego, co naprawdę pomaga im osiągnąć cel. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy otrzymają dane, które ułatwią im realizację założeń treningowych. Wprowadzenie nowego rozwiązania oznacza, że będzie to niezwykle fascynujący rok dla naszej marki w świecie sportu.” - powiedziała Corinne Vigreux, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer.

Aplikacja TomTom Sports umożliwia śledzenie w jednym miejscu aż 12 różnych aktywności tj. np.: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, jazda na nartach, biegi górskie oraz wspinaczka. Nową aplikację TomTom Sports będzie można pobrać w Apple Store i Google Play 2 w lutym. Będzie ona dostępna na smartfony z systemem iOS 4 oraz Android 3 , przeznaczona dla urządzeń TomTom Runner, TomTom Touch, TomTom Adventurer, TomTom Spark i TomTom Multi-Sport.

źródło: tomtom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe