agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa jakość zmywania z Amica

Nowa jakość zmywania z Amica

DUŻE AGD / Zmywarki / 2017-05-22 13:54:44

Wyświetlacz LCD, automatyczny wybór ustawień w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń czy zmywanie 3D - najnowsze modele zmywarek z topowej linii Amica IN. wyposażone są w programy i funkcjonalności, które pozwalają na zwiększenie efektywności zmywania, a także zaoszczędzenie wody, czasu oraz pieniędzy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Komfort użytkowania oraz maksymalne zwiększenie pojemności urządzenia to najważniejsze cechy nowych modeli zmywarek, które znalazły się w portfolio ekskluzywnej i zaawansowanej technologicznie linii Amica IN. Urządzenia (model ZIM608TBE IN oraz ZIM609TBE IN) posiadają inteligentne rozwiązania, dzięki którym zmywanie jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne.

Flexi Space, zestaw funkcjonalności obecny w obu modelach, pozwala dowolnie dostosowywać przestrzeń wewnątrz zmywarki do naszych potrzeb. Dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3, która zastąpiła tradycyjny kosz, została umiejscowiona na górze zmywarki co pozwoliło na zwiększenie pojemności urządzenia oraz stworzenie dodatkowego miejsca do układania kieliszków i innych wysokich naczyń. Wygodne regulowanie górnego kosza, nawet przy pełnym załadunku, zapewnia System Up&Down. Dzięki niemu możemy z łatwością dokładać do zmywarki nawet duże naczynia.

Funkcja Zmywanie 3D dostępne w obu nowych modelach zapewnia doskonałe efekty zmywania. Trzy niezależne poziomy natrysku sprawiają, że woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc dzięki czemu po zakończonym procesie naczynia są idealnie czyste. Zmywanie ułatwia także Program Auto, który automatycznie dostosowuje ilość oraz temperaturę wody do stopnia zabrudzenia naczyń. Po wstępnym płukaniu, elektroniczny sensor samodzielnie ustawia temperaturę wody w przedziale od 45°C do 55°C, tak by zmywanie było jak najbardziej skuteczne a zarazem oszczędne. Status pracy urządzenia, aktywne funkcje oraz pozostały do końca zmywania czas możemy sprawdzić na wyświetlaczu LCD.

System suszenia Turbo Drying sprawia, że po skończonym zmywaniu, we wnętrzu urządzenia nie pozostaje para wodna, a naczynia są suche i lśniące. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia Zabezpieczenie Aqua Stop, które w przypadku awarii automatycznie odcina dopływ wody chroniąc mieszkanie przed zalaniem.

- Amica sukcesywnie rozszerza swoją ofertę urządzeń z linii Amica IN. Obecnie, oprócz zmywarek, można w niej znaleźć również piekarniki, okapy, płyty grzejne, lodówki oraz sprzęty małego AGD. Coraz szersze portfolio naszych topowych urządzeń z pewnością zadowoli klientów, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, najwyższej jakości urządzeń, które dodatkowo stanowią jedną linię stylistyczną - mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager Amica.

źródło: amica/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe