agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa kuchenka parowa Sharp AX-1110IN

Nowa kuchenka parowa Sharp AX-1110IN

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2013-12-16 12:59:00

Nowy produkt Sharp to kompleksowe urządzenie Steamwave 3w1 - kuchenka parowa z funkcją mikrofal i grillowania. Jest to sprzęt, który w gorącym, przedświątecznym okresie ułatwi i umili wielkie przygotowania. Przyrządzenie kolacji wigilijnej, imprezy sylwestrowej czy karnawałowej wymaga wielu godzin spędzonych w kuchni - kuchenka Sharp Steamwave pomoże ten czas znacząco skrócić.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Steamwave AX-1110IN pozwoli przygotować zdrową i smaczną kolację. Podczas świąt suto zastawione stoły szczególnie kuszą przysmakami i… straszą kaloriami. Zdrowym rozwiązaniem mogą być potrawy przygotowane na parze lub grillu, które zyskają na smaku i wartościach odżywczych, a stracą na zawartości tłuszczu. Po kolacji, na której pojawi się grillowany karp i pierogi gotowane na parze w wersji fit, goście nie będą czuć się przejedzeni czy ociężali. Nowy model kuchenki parowej Sharp wyposażony został w dwie tace wykonane ze stali nierdzewnej i szkła, których zaokrąglone narożniki ułatwiają ich wysuwanie. Dzięki nim oraz 27 litrom pojemności kuchenki za jednym razem można przyrządzić nawet 4 kompletne dania. To, co różni kuchenkę Steamwave od tradycyjnej mikrofalówki, to brak obrotowego talerza, który znacząco ograniczał możliwość przygotowania w urządzeniu kilku dań. W Steamwave to żaden problem. Gotowanie ułatwia także szeroki wachlarz programów, które prezentowane są na wyświetlaczu LCD. W nowym modelu pojawiły się także specjalne blokady przy szklanej tacy oraz dodatkowe nienagrzewające się powierzchnie (na górze i z lewej strony obudowy kuchenki), dzięki czemu możliwość oparzenia ograniczona jest do minimum.

Nowy model Steamwave, w porównaniu do poprzedniej wersji, ulepszony został także pod względem mocy. Teraz kuchenka jest bardziej wydajna, przy czym zużywa mniej energii - w trybie czuwania niecałe 0,5W. Mnogość opcji i programów ucieszy wielbicieli dobrej kuchni, a elegancja i nowoczesny wygląd da powody do radości wszystkim tym, którzy kochają pięknie wyposażone wnętrza. Kuchenka Steamwave AX-1110IN wykonana jest ze srebrnych i czarnych materiałów, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w aranżację każdej kuchni. Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest dieta i zdrowy tryb odżywiania. Właśnie dlatego Steamwave AX-1110IN jest świetnym wyborem podczas świątecznych zakupów. Pomoże rozpocząć 2014 rok zdrowo, smacznie i niskokalorycznie. Warzywa na parze czy grillowany kurczak zadowoli każdego smakosza, który chciałby się pozbyć kilku kilogramów. Nowa kuchenka Sharp gotuje na parze, piecze na grillu, podgrzewa i rozmraża potrawy.

  • Orientacyjna cena: 1667 zł

źródło: sharp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe