agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa, lekka i mobilna stacja robocza Fujitsu dla zaawansowanych użytkowników −  CELSIUS H5511

Nowa, lekka i mobilna stacja robocza Fujitsu dla zaawansowanych użytkowników − CELSIUS H5511

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2021-12-23 10:25:24

Do oferty stacji roboczych Fujitsu dołączył model CELSIUS H5511. To mobilna stacja robocza zaprojektowana z myślą o architektach, inżynierach, projektantach, twórcach i studentach poszukujących równowagi między mocą, wydajnością i mobilnością, a także najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Możliwość przystosowania do różnych warunków pracy i duża moc, ukryta w lekkiej, niewielkiej obudowie sprawiają, że jest to doskonała stacja robocza dla użytkowników oczekujących wydajności i elastyczności, niezależnie od miejsca, w którym pracują.

CELSIUS H5511 to stacja robocza o grubości niecałych 21 mm i wadze poniżej 2 kg. Zasilana najnowszymi procesorami Intel Core™ 11 generacji (i5 i i7) oraz profesjonalną kartą graficzną NVIDIA® T500, jest idealnym rozwiązaniem do projektowania 2D CAD, podstawowych projektów 3D CAD, projektowania graficznego, edycji obrazów i wideo oraz wizualizacji. 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (500 cd/m² i 100% sRGB) lub Full HD (300 cd/m²) oferuje doskonały kontrast, wysoką jasność i szeroką paletę barw.

Użytkownicy, którzy często się przemieszczają, a dostępność i praca na baterii przez cały dzień mają dla nich kluczowe znaczenie, docenią doskonałą łączność i pełnowymiarowe porty, a także możliwość wielogodzinnej pracy bez kabli, dzięki mocnej baterii o pojemności 69,7 Wh. Ładowanie jest możliwe poprzez uniwersalne porty USB-C z Intel Thunderbolt 4.

CELSIUS H5511 to także solidne zabezpieczenia, dzięki trzem różnym opcjom logowania biometrycznego. Użytkownicy mogą uzyskać szybki i bezpieczny dostęp do urządzenia dzięki funkcji Windows Hello i kamerze rozpoznającej twarz, czytnikowi linii papilarnych lub opcjonalnemu rozwiązaniu Fujitsu PalmSecure™, które potwierdza tożsamość na podstawie układu żył wewnątrz dłoni. Aby chronić swoją prywatność, mogą też łatwo zablokować wbudowaną kamerę internetową za pomocą ręcznej przesłony.

  • Stacja robocza FUJITSU CELSIUS H5511 zapewnia równowagę między mocą, wydajnością, mobilnością i najlepszymi w swojej klasie funkcjami bezpieczeństwa;
  • Smukła i mobilna, została zaprojektowana tak, aby umożliwić twórcom i zaawansowanym użytkownikom wydajną pracę przez cały dzień, z dowolnego miejsca;
  • Pełną moc zapewniają procesory Intel Core™ 11. generacji i karta graficzna NVIDIA® T500.

Stacje robocze Fujitsu CELSIUS H5511 są już dostępne w sprzedaży. Ich cena uzależniona jest od konkretnej konfiguracji.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe