agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa linia zamrażarek Haier HCE - domowa spiżarnia

Nowa linia zamrażarek Haier HCE - domowa spiżarnia

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2017-08-30 07:30:00

Energooszczędne, wydajne i funkcjonalne - nowe zamrażarki skrzyniowe Haier HCE docenią wszystkie łasuchy, przestraszone wizją braku lodów w upale dni. To również doskonały sprzęt dla rodziny, która przywiązuję wagę do robienia zapasów z myślą o jesienno-zimowym sezonie. Potrafią zmrozić żywność w imponującym tempie i nawet przy awarii zasilania… bezpiecznie zachowają ją w chłodzie!

Najmniejsza z linii, zamrażarka Haier HCE-103R, o pojemności całkowitej 103 l, zmieści się nawet w niedużych mieszkaniach. Jest to również najcichszy model urządzenia z rodziny HCE, poziom hałasu podczas użytkowania nie przekracza 38dB, co sprawia, że możemy je wygodnie ustawić również w kuchni.

Natomiast największa z rodziny zamrażarka Haier HCE-519R, w swoim wnętrzu schowa aż 519 l żywności. Jednak ta imponująca pojemność, nie wiąże się z wielkim obciążeniem dla sieci! Urządzenie, podobnie jak pozostałe zamrażarki HCE, posiada klasę energetyczną A+. Budzące podziw jest również jego tempo działania - docelowo potrafi zmrozić aż 32 kg w 24h, a co więcej, nawet przy braku zasilania nasze zapasy będą bezpieczne, pozostając w chłodzie przez kolejne 35 godzin.

Aby ułatwić użytkownikom odpowiednie magazynowanie produktów w zamrażarce, urządzenia z linii HCE wyposażone zostały w funkcjonalne kosze metalowe. Wystarczy je podnieść i wyjąć, aby dostać się do mrożonek schowanych na dole. Dodatkowo dzięki podświetlonemu wnętrzu w wybranych modelach, z łatwością możemy uporządkować zawartość, odpowiednio układając przechowywane zapasy. Innym ułatwieniem dla korzystających z zamrażarki jest klapa równoważąca. W praktyce oznacza to, że drzwiczki pozostają otwarte podczas używania urządzenia, zapewniając łatwy dostęp do jego wnętrza. A dzięki wmontowanej w większych skrzyniach blokadzie zamykanej na klucz, zamrażarki HCE są w pełni zabezpieczone przez oryginalnymi pomysłami najmłodszych domowników lub niepohamowanych łasuchów.

W przypadku mrożonek sprawdza się powiedzenie „im szybciej, tym lepiej” - im prędzej zamrozimy produkty, tym lepiej zachowają one swoje wartości odżywcze. Biorąc to pod uwagę, wszystkie urządzenia z linii HCE zostały wyposażone w funkcję szybkiego mrożenia Fast Freeze. Umożliwia ona szybkie zamrożenie łatwo psujących się produktów, minimalizując utratę cennych składników odżywczych. Zaletą zamrażarek Haier HCE jest także system czujników wzrostu temperatury, ostrzegający przed zbytnim jej podniesieniem. Nowoczesny i prosty w obsłudze panel elektroniczny ułatwia sterowanie dostępnymi funkcjami urządzenia.

W skład linii zamrażarek HCE wchodzą:

  • HCE-519R, o pojemności 519 l,
  • HCE-429R, o pojemności 429 l,
  • HCE-319R, o pojemności 319 l,
  • HCE-203R, o pojemności 203 l,
  • HCE-103R, najmniejsza o pojemności 103 l.

źródło: haier/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe