agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Nowa Nokia 3310 3G

Nowa Nokia 3310 3G

GSM / Smartfony / 2017-10-02 13:09:38

HMD Global, wyłączny licencjobiorca telefonów, smartfonów i tabletów marki Nokia, przedstawia model Nokia 3310 3G. Dostępny w nowych, świeżych kolorach i z udoskonalonym interfejsem użytkownika, umożliwiającym fanom wybieranie motywów dopasowanych do ich nastroju, ten nowoczesny klasyk jest teraz przystosowany do pracy w sieci 3G i może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla ludzi w jeszcze większej liczbie krajów na całym świecie. I owszem, nadal ma kultową grę Snake.

Dostępna od połowy października Nokia 3310 3G łączy w sobie rozmowy i funkcje tekstowe aktualnego modelu z połączeniami 3G. Interfejs użytkownika w stylu retro został ulepszony, zapewniając większe możliwości konfiguracji, w tym zmianę kolorów ikon i ich pozycję, aby ulubione funkcje były zawsze pod ręką.

“Stworzenie przez nas na nowo Nokii 3310 było globalnym i kulturowym wydarzeniem. W świecie zdominowanym przez smartfony, mieszanka nostalgii i pięknego telefonu pobudziła wyobraźnię ludzi. Nasi fani na całym świecie prosili o wprowadzenie obsługi 3G do tego kultowego telefonu. Oni prosili, a my słuchaliśmy i dzisiaj przedstawiamy model Nokia 3310 3G” - powiedział Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global.

Ulepszona stylistyka retro i nowe kolory

Zgodnie z odważnym i kolorowym dziedzictwem tego modelu, Nokia 3310 3G jest dostępna w czterech wyróżniających się kolorach - niezmiennie popularnym żółtym i ciepłym czerwonym oraz w nowych, pięknych odcieniach błękitu i czarnego brązu, wszystkie z matowym wykończeniem i nowymi srebrnymi klawiaturami.

Zaprojektowana na nowo z dbałością o ergonomię Nokia 3310 3G ma więcej przestrzeni między przyciskami, dzięki czemu wybieranie numeru, pisanie wiadomości czy tweetowanie są jeszcze wygodniejsze.

Niezakłócona łączność 3G

Nowa Nokia 3310 3G umożliwia do 6,5 godziny rozmów i posiada imponujący czas gotowości do 27 dni, dzięki któremu zawsze można być w kontakcie z wykorzystaniem transmisji danych 3G.

Cena i dostępność

  • Nokia 3310 3G będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie października w sugerowanej cenie detalicznej 279 złotych.  

źródło: nokia/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe