agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Nowa seria golarek i trymerów od Panasonic

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2014-09-03 16:39:56

Firma Panasonic wprowadza dziś na rynek dwie serie golarek i trymerów. Najnowsze produkty do golenia w ofercie firmy Panasonic to golarki serii ES-RT: 87, 67, 47 oraz 37. Urządzenia zostały wyposażone w trójostrzowy system tnący, który umożliwia szybkie golenie blisko skóry. Asortyment firmy powiększył się również o serię trymerów ER-GB: 80, 70 i 60, które dzięki zastosowaniu różnych rodzajów ostrzy zapewniają precyzyjne i łatwe strzyżenie w dowolnym stylu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wyposażone w trójostrzowy system tnący golarki z serii ES-RT równomiernie rozkładają nacisk na skórę, zapewniając gładkie golenie i niwelując ewentualne podrażnienia. Każde ostrze - polerowane zgodnie z założeniami nanotechnologii - jest ustawione pod kątem 30˚, co współgra ze szczelinową konstrukcją ostrzy. Pełna oferta golarek Panasonic obejmuje również bardzo ostre, wykonane ze stali nierdzewnej i ustawione pod kątem 45˚ ostrze trymera, które dokładnie tnie włosy blisko nasady włosa. Golenie jest precyzyjne i wydajne zarówno wtedy, gdy broda jest gęsta i szorstka, jak i wtedy, gdy użytkownik chce nadać jej określony wygląd.

Model ES-RT47 zawiera także zestaw akcesoriów, które zapewniają dodatkową kontrolę i doskonale sprawdzają się podczas wstępnego przycinania długiej brody i golenia. Dzięki nim łatwo uzyskać oczekiwaną długość zarostu.

Łukowate ostrza multi-fit gwarantują komfort i ułatwiają golenie, tnąc włosy blisko skóry zgodnie z zarysem podbródka i szyi. Gumowe wykończenie urządzeń nie tylko sprawia, że golarki z serii ES-RT wyglądają stylowo, ale także gwarantuje większą przyczepność, a w rezultacie jeszcze dokładniejsze golenie. Dzięki metalowej obudowie golarki ES-RT67 są przyjemne w dotyku i dobrze prezentują się w łazience.

Modele golarek z serii ES-RT87 wyposażono również w całkowicie zautomatyzowaną stację czyszczącą w kompaktowym rozmiarze oraz ekologiczne zbiorniki na detergenty, co zwiększa higienę podczas golenia i jego wydajność. Zadokowana w ładowarce golarka jest czyszczona, sterylizowana i ładowana automatycznie za pomocą jednego przycisku.

Seria ER-GB: Precyzyjne strzyżenie zarostu, włosów i owłosienia ciała w dowolnym stylu
Wraz z serią ER-GB Panasonic wprowadza do sprzedaży wszechstronne trymery wyposażone w szereg akcesoriów do cięcia brody, włosów i owłosienia ciała w sposób najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom użytkownika.

Nowe trymery umożliwiają precyzyjną stylizację i strzyżenie każdego typu brody dzięki dwóm rodzajom ostrzy: szerokim, do intensywnego codziennego użytku, i wąskim, zapewniającym precyzyjne cięcie. Ustawione pod kątem 45˚ ostrza idealnie sprawdzają się w przypadku stylizacji, modelowania linii i usuwania gęstej brody.

Wymienne akcesoria grzebieniowe ułatwiają stylizację brody, a regulacja długości cięcia umożliwia dokładną pielęgnację zarostu. Trymery z serii ER-GB80, ER-GB70 i ER-GB60 z podziałką rzędu 0,5 mm zapewniają 40 różnych długości cięcia - od 1 mm do 20 mm - dzięki czemu efekt trymowania spełnia różnorodne oczekiwania użytkowników. Możliwość określenia dowolnej długości cięcia ułatwia strzyżenie okolicy uszu oraz szyi i minimalizuje uczucie ciągnięcia włosów.

Aby zapewnić optymalną pielęgnację ciała, modele z serii ER-GB80 wyposażono w zaokrąglone akcesoria grzebieniowe, które chronią skórę i zapewniają delikatniejsze golenie wrażliwych partii ciała. Idealnie sprawdzają się podczas golenia okolic pach, pachwin, nóg, klatki piersiowej i ramion. Akcesoria grzebieniowe równo tną włosy z dokładnością do 1 mm, gwarantując gładki wygląd.

Najnowsze trymery Panasonic zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkownika. Zastosowany wskaźnik LED ładowania sygnalizuje poziom wykorzystania baterii, a wodoodporna konstrukcja przyspiesza i ułatwia czyszczenie ostrzy. Trymery mogą być używane bezprzewodowo lub podłączone do kabla, dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w podróży.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe