agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa seria skanerów od Panasonic

Nowa seria skanerów od Panasonic

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2018-06-25 20:42:58

Panasonic wprowadził do oferty nową serię skanerów KV-N1058X, która idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach, bankach, instytucjach finansowych, gabinetach lekarskich oraz hotelach.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Seria KV-N1058X zapewnia proste i szybkie skanowanie dokumentów o różnych kształtach i rozmiarach, w tym paszportów, dokumentów tożsamości, kart tłoczonych i długich arkuszy papieru. Wszystko to jest możliwe w jednym zadaniu, bez konieczności skanowania każdego z nich z osobna.

Urządzenia są wyposażone w funkcje sieciowe, co oznacza, że można połączyć je z siecią każdej firmy za pośrednictwem przeglądarki internetowej i przesyłać skany bezpośrednio na email, serwer FTP, serwer SMB, do programu SharePoint czy do chmury. Jednym transferem można przesłać na serwer poczty elektronicznej do 5 MB zeskanowanych materiałów.

Intuicyjną obsługę skanera ułatwia zintegrowany kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. Pozwala regulować ustawienia i zapewnia dostęp do najczęściej używanych opcji skanowania.

- Możliwość szybkiej komunikacji i przesyłania dokumentów jest kluczowym wymaganiem wszystkich współczesnych przedsiębiorstw, dlatego Panasonic zadbał o to, by model KV-N1058X oferował funkcję bezpośredniego skanowania sieciowego, odpowiadając na rosnące oczekiwania firm – mówi Shinta Muya, Panasonic Marketing Manager w Communication Solutions.

KV-N1058X skanuje z szybkością 65 stron na minutę lub 130 obrazów na minutę, co czyni go najszybszym modelem Panasonic w tej klasie. Te same szybkości są możliwe w przypadku jakości 200 i 300 dpi oraz dokumentów monochromatycznych i kolorowych. Skaner jest wyposażony automatyczny podajnik papieru (ADF) o dużej pojemności, idealny do skanowania dużych partii dokumentów, również dwustronnych. Jednorazowo mieści do 100 arkuszy o gramaturze 80 g/m2.

Dodatkowo model KV-N1058X obsługuje aplikację Image Capture Mobile, która pozwala na przesyłanie dokumentów ze skanera bezpośrednio do smartfonu, tabletu lub na inne urządzenie mobilne.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe