agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowa wersja iOS na iPhony i iPady

Nowa wersja iOS na iPhony i iPady

GSM / Aktualizacje / 2019-08-06 16:28:09

W ostatnim czasie Apple zaprezentowało nową wersję oprogramowania iOS, która będzie dostępna na iPhone’y i iPad’y. Jak zapowiada producent, iOS 13 ma posiadać wiele udoskonaleń, na które użytkownicy czekali od dawna, ale także całkiem nowe, oryginalne dla systemu funkcje.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dzięki nowej wersji systemu, odblokowywanie urządzenia za pomocą Face ID ma być aż o 30% szybsze niż dotąd. Również uruchamianie aplikacji ma zajmować mniej czasu - bo aż dwukrotnie krócej, w porównaniu z iOS 12. Jednym słowem nowa wersja ma być znacznie szybsza. Co jest także ważne:  nowe aktualizacje będą aż o 60% mniejsze.

Uaktualniona wersja oprogramowania, wyposażona będzie także w wiele nowych elementów graficznych. Najbardziej spektakularne jest wprowadzenie Dark Mode, po raz pierwszy w historii Apple odchodzi od wyłącznie jasnej nakładki systemu. Znacznie czytelniejsze i dokładniejsze będą mapy, a użytkownicy otrzymają bardziej szczegółowe informacje, kiedy aplikacja używa ich lokalizacji w tle.

Duże unowocześnienia czekają także aplikację Pliki. Wraz z zainstalowaniem nowego oprogramowania, możliwe będzie udostępnianie całych folderów, przy użyciu iCloud. Aplikacja będzie miała także dostęp do plików z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak karty SD i dyski flash USB.

To tylko niektóre z nowych funkcji, zaprezentowanych przez Apple, aktualizacje mają dotyczyć m.in.: apartu, galerii, wiadomości, Siri, sposobu logowania za pomocą konta Apple. Nowa wersja systemu będzie dostępna również dla starszych urządzeń. Lista wszystkich z nich poniżej.

  • iPhone SE
  • iPhone 6s
  • iPhone 6s Plus
  • iPhone 7

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe