agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe chłodzenie z autorskimi rozwiązaniami od Cooler Mastera

Nowe chłodzenie z autorskimi rozwiązaniami od Cooler Mastera

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2018-02-19 12:35:30

Efektywne chłodzenie zapewnia przede wszystkim podwójna, nisko-profilowa komora. Jej konstrukcja została wykonana z polisulfidu fenylenu i włókna szklanego. Materiały te mają zapewnić urządzeniu odporność na różne chemikalia, wilgoć lub zanurzenie w wodzie. Pompa ma być przy tym lekka i odporna na korozje, i utlenianie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ważnym elementem chłodzenia jest pompa. W przypadku ML 120R RGB mowa tu o konstrukcji złożonej m.in. z trójfazowego silnika z cichym wentylatorem, specjalnie zaprojektowanego wirnika czy uszczelki z wysokiej jakości gumy, mającej zapobiec wyciekowi cieczy. Pompa dodatkowo posiada diody RGB, kompatybilne z podświetleniem w płytach głównych. 

ML 120R RGB posiada też unikalny w swojej budowie radiator o niskim oporze, co z kolei przekłada się na efektywniejszą wymianę powietrza. W konstrukcji MasterLiquid zastosowano również elastyczny i wytrzymały, podwójny przewód cieplny, który ma dodatkowo chronić układ przed uszkodzeniem. Nie zabrakło też 120 mm wentylatora z podświetleniem RGB, dla wzmocnienia efektu wizualnego.

Chłodzenie MasterLiquid 120R RGB pojawi się w sprzedaży pod koniec kwietnia, a jego cena ma wynosić około 379 zł.

źródło: cm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe