agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe ekspresy Philips - od teraz filtrem AquaClean

Nowe ekspresy Philips - od teraz filtrem AquaClean

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy ciśnieniowe automatyczne / 2017-06-05 14:02:00

Nowe ekspresy marki Philips zostały wzbogacone o chroniony patentem filtr AquaClean, który pozwala zaparzyć nawet do 5000 filiżanek, bez konieczności odkamieniania ekspresu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Marka Philips z sukcesem wdraża kolejne technologiczne rozwiązania w zakresie parzenia kawy, które ułatwiają możliwość picia różnorodnych napojów kawowych niczym z kawiarni w domowym zaciszu. Na rynku pojawiły się nowe modele ekspresów Philips 4000 i Philips 3100 z opatentowanym filtrem AquaClean.

Chyba żaden miłośnik kawy nie lubi odkamieniania ekspresu. A zmieniając filtr AquaClean zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania maszyny! Parzenie z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody wpływa znacząco na smak  kawy. Dodatkową korzyścią jest to, że po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

Nowe modele ekspresów Philips oferują też bogaty wybór napojów kawowych, dzięki czemu możesz delektować się kawą, na którą akurat masz ochotę. W modelu 3100 CMF EP3510 z klasycznym spieniaczem mleka przygotujesz 3 napoje, a modelach OTC ze zintegrowanym pojemnikiem na mleko 5 (EP3550/00) lub 6 rodzajów napojów (EP3551/00) - w zależności od modelu. W ekspresach serii 4000 EP4050 przygotujesz aż 8 napojów. Dodatkowo model Philips 4000 z opatentowaną technologią przełącznika kawy CoffeeSwitch pozwala zaparzyć espresso lub „klasyczną kawę” (dla tych, którzy lubią smak kawy przelewowej). Wystarczy jedynie przesunąć dźwignię urządzenia, która dostosowuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania dla uzyskania różnych efektów: Ponadto, w zależności od wielkości ulubionej szklanki lub filiżanki, można jednym prostym ruchem dostosować regulowany kranik kawy.

Co ważne, z ekspresami Philips dopasujesz kawę do swoich upodobań. Moc kawy, temperaturę i wielkość każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać dzięki funkcji memo. O doskonały smak espresso zadbają niezwykle trwałe, opatentowane ceramiczne młynki, które pozwalają wydobyć pełnię aromatu z ziaren kawy bez ryzyka ich przepalenia. Dzięki temu zawsze możesz cieszyć się ulubioną kawę taką, na jaką akurat masz ochotę, przyrządzoną ze świeżo zmielonych ziaren.

Rekomendowane ceny detaliczne nowych ekspresów Philips wynoszą:

źródło: saeco/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe