agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe Kuchenki mikrofalowe Candy EGO

Nowe Kuchenki mikrofalowe Candy EGO

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2014-03-20 15:38:00

Nowe Kuchenki mikrofalowe Candy EGO to unikalna propozycja, zdecydowanie wyróżniająca się wyjątkowym wyglądem, ale również dbałością o szczegóły wykonania i funkcjonalnością. Niebanalny design i najmodniejsze kolory, wsparte znakomitymi parametrami, sprawiają, że jest to najbardziej spektakularna propozycja w segmencie zdominowanym przez nudne powtarzające się produkty.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Uchwyt i przyciski są zintegrowane w obudowie, zyskując jednolitą, czystą i niezwykle elegancką formę. Pokrętło harmonijnie i stylowo uzupełnia bryłę, a jego ergonomiczny kształt zapewnia intuicyjne i przyjemne użytkowanie. Dotykowy panel sterujący umożliwia łatwe wybieranie poszczególnych funkcji. Działa on w inteligentny sposób tak, by w danym trybie pracy zapewniać łatwy dostęp tylko do aktywnych funkcji. Te, które w danym trybie nie są używane, pozostaną nieaktywne. Dzięki temu urządzenie jest bezpieczniejsze, a obsługa niesłychanie prosta. Warto dodać że w trybie pracy przycisk jest podświetlany w dyskretny sposób, co dodaje dodatkowego smaku.

[[[zdjecie,14531,duze]]] Wszystkie modele Candy EGO które wyposażone są funkcję grilla posiadają też talerz CRISP, który dodatkowo pozwala podpiec na chrupko ciasto, frytki lub pizzę. Wybrane modele posiadają funkcję termoobiegu - co pozwala na pieczenie, np. ciasta. Candy EGO ma wiele osobowości - jest nie tylko wielofunkcyjną kuchenką mikrofalową, ale też designerskim gadżetem. Jakiej osobowości poszukujesz?

  • Dostępne modele z konwekcją: EGO-C25DCS, EGO-C25DCW - 849,00 zł
  • Dostępne modele z grillem: EGO-G25DCS, EGO-G25DCW, EGO-G25DCO, EGO-G25DCG, EGO-G25DCCH - 749,00 zł

źródło: candy/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe