agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Nowe modele drukarek nabiurkowych Kyocera

Nowe modele drukarek nabiurkowych Kyocera

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2014-02-19 15:10:00

Japońska marka Kyocera rozszerza swoją ofertę produktową w Polsce dzięki nowym modelom drukarek nabiurkowych ECOSYS P2035d, P2135d i P2135dn. Urządzenia te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują wydajnych, kompaktowych drukarek o niewielkich rozmiarach i bardzo cichej pracy.

„Widzimy stale rosnące zapotrzebowanie na ciche, niezawodne i oszczędne w eksploatacji urządzenia biurowe. Szczególnie jest to widoczne wśród pracowników niewielkich firm, hoteli, czy przychodni dentystycznych. Dla nich cicha praca drukarki jest tak samo ważna, jak wydajność i niezawodność. Klienci oczekują rozwiązań odpowiadających bezpośrednio ich potrzebom i cieszymy się, że możemy im je zaoferować” - powiedział Łukasz Rumowski - Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w Arcus SA

[[[zdjecie,14261,duze]]]

Drukarki nabiurkowe A4 ECOSYS P2035d, P2135d i P2135dn pomimo kompaktowych rozmiarów pozostają szybkie i co najważniejsze - przyjazne dla użytkowników. Prędkość drukowania wynosi 35 stron na minutę, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony wynosi odpowiednio 6 sekund (P2035d, P2135d) i 8 sekund (P2135dn), co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych przestojów w pracy. Warto również wspomnieć, że po mimo bardzo krótkiego oczekiwania na wydruk, zużycie energii zostało zredukowane aż o 31% w porównaniu do poprzednich modeli, dzięki czemu nowe drukarki są bardzo ekologiczne.

Możliwość pobierania papieru A6 bezpośrednio z kasety głównej jest także ważnym wyróżnikiem nowych drukarek. W ten sposób można dużo szybciej drukować dużą liczbę recept, o czym doskonale wiedzą pracownicy szpitali i aptek, którzy każdego dnia wykonują setki takich wydruków. Jednocześnie dwa nowe modele drukarek (P2135d i P2135dn) mogą czerpać papier z czterech różnych źródeł o łącznej pojemności do 800 arkuszy. Praktyczność nowych drukarek podkreśla także fakt, że mogą one obsługiwać papier o gramaturze nawet do 220 g/m2.

[[[zdjecie,14263,duze]]]

Za trwałość i niezawodność w przypadku każdej drukarki Kyocery odpowiada system ECOSYS. Oparty jest on na opatentowanej technologii rozdzielenia bębna i tonera oraz podzespołach długiej żywotności. Niezwykła trwałość podzespołów zastosowanych w urządzeniach Kyocery ogranicza do minimum liczbę części, które trzeba wymienić w trakcie pracy urządzeń, ograniczając w ten sposób wydatki maksymalizując niezawodność maszyn oraz czas działania. Koncepcja ECOSYS (ECOnomy, ECOlogy, SYStem) Kyocery przełamuje bariery oraz sprawia, że drukowanie laserowe staje się jeszcze bardziej ekonomiczne i trwałe.

„Nowe drukarki ECOSYS P2035d, P2135d i P2135dn gwarantują komfort i ciszę nawet w bardzo małych pomieszczeniach biurowych. Wszystkie też charakteryzują się bardzo łatwą obsługą. Duża wydajność oraz krótki czas oczekiwania na druk pierwszej strony pozwolą na błyskawiczne rozpoczęcie pracy z nowym sprzętem i szybkie wykonywanie zadań” - dodał Łukasz Rumowski.

Urządzenia dostępne są w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego dystrybutora marki Kyocera w Polsce.

źródło: kyocera/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe