agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe modele Multicookerów Philips

Nowe modele Multicookerów Philips

MAŁE AGD / Frytownice / 2015-02-02 15:52:00

Multicooker Philips jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących przygotowywać swoje ulubione posiłki w łatwy i wygodny sposób. Multicooker może z powodzeniem zastąpić zarówno tradycyjny garnek, patelnię, jak i urządzenia kuchenne, takie jak parowar, mikrofalówkę czy piekarnik. Dodatkowo gotowanie z Multicookerem nie wymaga tyle uwagi, ponieważ potrawy gotują się automatycznie.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Philips wprowadził dwa nowe modele Multicookerów: HD3167/70 (czarny) i HD3167/71 (złoty). Mają one aż 14 automatycznych programów i 14 ręcznych ustawień temperatury. Multicookery zostały wyposażone w podwójną grzałkę o większej powierzchni bezpośredniego podgrzewania, która zapewnia wyższą temperaturę i bardziej równomierne gotowanie. Urządzenia posiadają łatwy w obsłudze czujnik dotykowy i czytelny wyświetlacz cyfrowy z zegarem i minutnikiem. Dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu dla rodziców

  • Multicookery posiadają zabezpieczenie przed dziećmi.

[[[zdjecie,16895,duze]]] Dzięki ruchomemu uchwytowi każdy z modeli Multicookera firmy Philips można wygodnie i bezpiecznie przenosić, aby podać posiłek w jadalni lub po prostu zabrać go ze sobą na wyjazd i codziennie przygotowywać domowe posiłki. Zewnętrzna powłoka Multicookerów została wykonana ze stali szlachetnej, dzięki czemu wygląda ekskluzywnie i łatwo ją wyczyścić. Wewnętrzna 5-litrowa misa urządzenia o solidnej grubości (2 mm) posiada powłoką nanoceramiczną, co zapobiega przywieraniu. Misa wygląda estetycznie i ma uchwyty ułatwiające przenoszenie, dzięki czemu możesz też zaserwować w niej swoje danie. Misę można myć w zmywarce, a Ty masz więcej czasu na inne przyjemności zamiast zmywania góry naczyń po przygotowaniu posiłku.

Do Multicookera dołączone są dodatkowe akcesoria: miarka, łopatka, chochla do mieszania oraz silikonowe rękawice umożliwiające bezpieczne chwytanie.

  • Rekomendowana cena detaliczne Multicookerów HD3167/70 i HD3167/71 wynoszą 669 zł.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe