agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Nowe odkurzacze Eco Power VC 3100 firmy Zelmer

Nowe odkurzacze Eco Power VC 3100 firmy Zelmer

MAŁE AGD / Odkurzacze / 2012-05-22 09:58:00

Zelmer wprowadza nową linię odkurzaczy energooszczędnych. Eco Power VC3100 to nowoczesne odkurzacze bezworkowe o niewielkich gabarytach, wyposażone w wydajne, energooszczędne silniki i bardzo skuteczne filtry powietrza HEPA. Odkurzacze Eco Power VC3100 posiadają wydajny energooszczędny silnik o mocy 1400 W, zapewniający skuteczność odkurzania porównywalną z odkurzaczem o mocy 2000W przy jednocześnie mniejszym o 30% zużyciu energii. Eco Power to odkurzacz bezworkowy, zapewniający stałą, niezależną od stopnia zapełnienia pojemnika cyklonowego moc ssania w wysokości 320 W. Ponieważ zanieczyszczenia gromadzone są w pojemniku - działa też ekologicznie, gdyż nie zanieczyszcza środowiska jednorazowymi workami.

[[[zdjecie,6311,prawa]]] Eco Power dba o środowisko i Twój portfel. Brak worków oszczędza pieniądze na ich zakup, zaś mniejszy pobór prądu to oszczędność rachunków za energię elektryczną. Nowy, energooszczędny odkurzacz Zelmer VC3100 pozwala zaoszczędzić 7 kWh mocy rocznie względem tradycyjnych odkurzaczy o mocy 2000W. Dla Ciebie to darmowe 15 dni świecenia tradycyjnej żarówki o mocy 60W. Dla środowiska to 3,6 m3 CO2 mniej w atmosferze każdego roku. Projektując ekologiczny odkurzacz cyklonowy zatroszczyliśmy się również o to, by dbał o powietrze w Twoim otoczeniu dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji. Każdy odkurzacz Eco Power wyposażono w filtr HEPA wielokrotnego użytku, który można myć w wodzie. Zastosowana technologia cyklonowa III generacji powoduje, że filtr ten znajduje się w oddzielnej komorze niż główny zbiornik na zanieczyszczenia, dlatego łatwo go wyjąć i oczyścić. Zastosowane filtry HEPA oczyszczają powietrze z drobin wielkości do 0,3 μm - czyli bakterii, pyłkowych alergenów i najdrobniejszego kurzu. Odkurzacze Eco Power występują w dwóch wersjach - ze skutecznym filtrem HEPA H10 lub wysoce wydajnym filtrem HEPA H13.

Nowy odkurzacz Eco Power jest również praktyczny. Urządzenie to jest niewielkie i lekkie, co ułatwia jego użytkowania i jednocześnie posiada nowoczesny design. Zielona kolorystyka linii Eco Power nawiązuje do tego, co ma chronić - czyli środowiska. Odkurzacze te wyposażono również w elektroniczną regulację mocy i system parkowania w pionie i poziomie. Każdy odkurzacz posiada zestaw ssawek, zaś model HP dodatkowo wyposażono dodatkowo w specjalną szczotkę z naturalnym włosiem, chroniącą wrażliwe powierzchnie takie jak parkiet czy gres polerowany.

Odkurzacze będą dostępne w sprzedaży od czerwca 2012 w sugerowanej cenie detalicznej:

  • Eco Power VC3100.0 SK 409 pln
  • Eco Power VC3100.0 HP (HEPA H13 i szczotka parkietowa) 439pln

źródło: zelmer/agdrtv24.pl