agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe pralki w ofercie Miele
fot. WCE 670 TDos Wifi

Nowe pralki w ofercie Miele

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2018-06-05 16:35:35

WCE 670 TDos Wifi - pralka wyposażona w TwinDos - rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów gwarantujący doskonałe efekty prania. Za pomocą jednego przycisku na wyświetlaczu dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od programu prania i stopnia zabrudzenia tkanin.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Pralka WCE 670 posiada szereg innych rewolucyjnych rozwiązań, które dbają o perfekcyjne efekty prania: system CapDosing umożliwiający wygodne i automatyczne dozowanie specjalnych środków piorących przy pomocy kapsułek Miele oraz opatentowany bęben SoftCare Miele o strukturze plastra miodu z funkcją Prasowanie wstępne, który szczególnie dba o najdelikatniejsze tkaniny.

Pralka WCE 670 wyposażona została w MieleControl, dzięki czemu może być sterowana za pomocą aplikacji mobilnej Miele@mobile z poziomu smartfona lub tabletu. Aplikacja poinformuje użytkowników o kończącym się zapasie detergentów, które można w szybki i wygodny sposób zamówić online na Miele Shop dzięki ShopConn@ct.

W pralce WCE 670 idealnie sprawdzą się najnowsze środki CareCollection do pielęgnacji różnorodnych tkanin - od delikatnych po sportowe.

Miele WCE 670 o ładowności do 8 kg i maksymalnej szybkości wirowania 1400 obrotów/min. wyposażona została także w efektywny, silny i cichy silnik ProfiEco, dzięki któremu urządzenie posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej na poziomie A+++ -10%.

  • Cena Miele WCE 670 TDos Wifi: 4 990,00 zł brutto

Miele WCI 330 PWash 2.0 XL z nową funkcją SingleWash – pralka z linii wzorniczej W1 Chrome Edition, wyposażona w duży bęben SoftCare o strukturze plastra miodu (z funkcją prasowania wstępnego), który delikatnie pielęgnuje tkaniny i ułatwia prasowanie. Dzięki technologii PowerWash 2.0, WCI 330 PWash 2.0 XL zapewnia szybkie i oszczędne efekty (pralka posiada klasę efektywności energetycznej na poziomie A+++ (-40%)*) – czyste pranie w mniej niż godzinę! Rewolucyjnym udogodnieniem urządzenia jest niezwykle przydatna funkcja SingleWash, która pozwala wyprać już pojedyncze ubranie szybko, dokładnie i przy użyciu minimum energii. WCI 330 PWash 2.0 XL daje możliwość optymalnego doboru czasu prania i oszczędności energii dzięki opcji Quick, która skraca czas prania, a także opcji Eco, która zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Pralka WCI 330 PWash 2.0 XL oferuje również system CapDosing umożliwiający wygodne i automatyczne dozowanie specjalnych środków piorących przy pomocy kapsułek Miele.

Miele WCI 330 PWash 2.0 XL o załadunku do 9 kg i maksymalnej szybkości wirowania 1600 obrotów/min. posiada także efektywny, silny i cichy silnik ProfiEco.

  • Cena Miele WCI 330 PWash 2.0 XL: 6 290,00 zł brutto

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe