agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint - oszczędność w nowoczesnym wydaniu

Nowe zmywarki do zabudowy od marki Hotpoint - oszczędność w nowoczesnym wydaniu

DUŻE AGD / Zmywarki / 2017-09-27 13:44:00

Wrzesień br. okazał się miesiącem wprowadzeń nowości przez markę Hotpoint. Po nowych zmywarkach wolnostojących na rynku pojawiły się 2 kolejne modele zmywarek - tym razem do zabudowy. Urządzenia są oszczędne, a przy tym eleganckie i wygodne w użyciu. Zastosowano w nich wiele funkcjonalnych technologii, m.in. Zone Wash 3D, Active Oxygen, silnik inwerterowy czy wyświetlacz tekstowy, dzięki którym mogą stać się superbohaterami w naszych kuchniach.

Pierwszym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest HIO 3T132 W O - zmywarka do zabudowy o klasie energetycznej A+++ i szerokości 60 cm. Wykorzystuje ona 9l wody na jeden cykl zmywania, mogąc pomieścić aż 14 kompletów naczyń. Do naszej dyspozycji pozostaje 9 programów - m.in. program Eco czy Intensywny, które pozwolą osiągnąć optymalne efekty zmywania w zależności od naszych potrzeb (zasobów czasowych czy ilości i rodzaju zabrudzonych naczyń). Na uwagę zasługuje również obecność programu samoczyszczącego, który już w 50 minut usunie drobnoustroje obecne wewnątrz zmywarki, a także zagwarantuje doskonałą dezynfekcję. Co więcej, praca zmywarki jest bardzo cicha - na poziomie 42dBA. Sprawdzi się ona świetnie nawet w przypadku nocnego zmywania (program nocny obniża głośność pracy urządzenia do 41dBA), a dzięki opcji opóźnienia startu do 12h możemy ustawić rozpoczęcie pracy sprzętu na konkretną godzinę. Ponadto, zmywarkę wyróżnia obecność opatentowanej przez markę Hotpoint technologii Active Oxygen, która usuwa aż do 70% nieprzyjemnych zapachów oraz do 90% bakterii. Umożliwia to obecność Ozonu, wytwarzanego za pomocą generatora umieszczonego na wewnętrznej stronie drzwi zmywarki, który działa bakteriobójczo. Dodatkowo, Active Oxygen wyłączy się automatycznie po 24 godzinach lub gdy uruchomimy zmywanie, a przy tym nie wymaga wymiany, czyszczenia czy uzupełniania i zużywa zaledwie 1W energii na godzinę pracy.

Ciekawy design i wykończenie

Drugim wprowadzonym modelem jest HIP 4O23 WGTL. To również szeroka zmywarka (60 cm) do zabudowy. Urządzenie o klasie energetycznej A++ zużywa 9,5l wody na jeden cykl zmywania, mogąc zmyć na raz 14 kompletów. Średni poziom głośności pracy urządzenia to 43dBA. Dodatkowo efektownym wyróżnikiem zmywarki jest LED-owe oświetlenie wnętrza, które znacząco ułatwia jej załadunek i rozładunek, nadając jednocześnie nowoczesnego wyglądu. Estetycznym udogodnieniem jest także tekstowy wyświetlacz, który w czytelny sposób pokazuje informacje o stopniu zaawansowania procesu zmywania, np. czas pozostały do zakończenia pracy urządzenia. Wśród dostępnych programów znajdziemy dedykowany cykl Glass Care do najefektowniejszego zmywania i suszenia kieliszków przy wykorzystaniu dodatkowych akcesoriów kosza. W tym modelu znajdziemy także elastyczny kosz, który z łatwością pozwoli pomieścić dodatkowe naczynia - dzięki czemu będziemy mogli umyć kilka „nadprogramowych” filiżanek, sztućców czy innych akcesoriów kuchennych.

Nowoczesne technologie - funkcjonalne rozwiązania

W nowych modelach do zabudowy znajdziemy technologie takie jak Zone Wash 3D czy silnik inwerterowy. Dzięki funkcji Zone Wash 3D mamy szansę na indywidualne rozdysponowanie energii i efektywności zmywania w wybranych koszach - w zależności od aktualnych potrzeb. W ten sposób możemy zaoszczędzić do 40% energii lub zwiększyć intensywność zmywania, również o 40%, w wybranym koszu. Ponadto, zastosowany w zmywarkach Hotpoint silnik inwerterowy pozwoli kontrolować parametry cyklu zmywania (np. temperaturę wody, ciśnienie), odpowiednio dobierając je w zależności od ilości naczyń czy stopnia ich zabrudzenia. Sposób działania silnika pozwala tez na redukcję wibracji, co ma znaczący wpływ na optymalizację wydajności energetycznej oraz głośność pracy urządzenia.

źródło: hotpoint/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe