agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Nowoczesna ochrona przed promieniowaniem - obudowa SHIELD firmy Huntkey

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2010-10-28 00:01:00

Firma Huntkey Enterprise Group informuje, że uroczysta premiera najnowszej obudowy SHIELD odbędzie się 28 października b.r. w parku przemysłowym Shenzhen Huntkey Industrial Park. Produkt jest jedną z najważniejszych nowości wprowadzonych do sprzedaży w tym roku. Obudowa przeznaczona jest dla średniozamożnych oraz zamożnych użytkowników sprzętu komputerowego.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wraz z rozwojem technologii oraz popularyzacją internetu komputer stał się w narzędziem niezbędnym do funkcjonowania w codziennym życiu. Coraz częściej w ramach odpoczynku po ciężkim dniu pracy siadamy przed komputerem lub gramy w gry komputerowe. Widok pracownika biurowego czy biznesmena spędzającego w ten sposób czas wolny, po ośmiu godzinach pracy przed ekranem, nie budzi już zdziwienia. Trudno bowiem sobie wyobrazić, czym byłoby życie bez komputera, przy którym pracujemy zawodowo i odpoczywamy po godzinach. Należy jednak pamiętać, że im dłużej korzystamy z komputera, tym bardziej narażamy się na działanie szkodliwego promieniowania. W związku z tym coraz częściej pojawiają się raporty dotyczące ryzyka związanego z emitowaniem przez komputer fal elektromagnetycznych, a wśród najczęściej wymienianych dolegliwości są trądzik, łysienie i bezpłodność. „Nowoczesna obudowa firmy Huntkey jest już dostępna na rynku. Huntkey SHIELD chroni nas przed szkodliwymi skutkami promieniowania” - twierdzi rzecznik prasowy firmy Huntkey.

Obudowa Huntkey SHIELD została w całości zaprojektowana tak, aby chronić przed negatywnymi skutkami emisji fal elektromagnetycznych. Ma porty USB 3.0 i jest wyposażona z przodu w duży panel wykonany ze stalowej siatki, który zapewnia znakomitą wentylację oraz zabezpiecza przed pyłem i promieniowaniem. Boczne panele posiadają strukturę TAC 2.0, dzięki czemu są w wyższym stopniu kompatybilne z procesorem Intel i5 CPU. „Obudowa Huntkey SHIELD ma wszystkie cechy niezbędne do zapewnienia ochrony przed szkodliwymi falami. Po pierwsze, posiada niezależny panel ze złączami USB przy wyjściu USB. Ma także osłonę chroniącą przed promieniowaniem elektromagnetycznym w tylnej części gniazda CPU. Dodatkowo jest wyposażona w kanały wentylacyjne o średnicy mniejszej niż 5,5 mm (r/30) oraz metalowe panele chroniące napęd dysku z przedniej strony obudowy. Stojak na obudowę jest wykonany z najwyższej jakości przewodzącego metalu. Stykanie się ze sobą metalowych płatów zapewnia znakomite wyniki w zakresie promieniowania elektromagnetycznego. - zapewnia Villa Li, Product Manager w firmie Huntkey. „Aby obejrzeć na żywo opisywany produkt, dołącz do nas podczas ogólnoświatowej prezentacji obudowy Huntkey SHIELD w dniu 28 października.”


By dowiedzieć się więcej wejdź na stronę: www.huntkeydiy.com
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe