Moda na czerń - linia Dark Pearl marki De Dietrich

Moda na czerń - linia Dark Pearl marki De Dietrich

Poleć znajomemu
2013-09-23 12:08:00

Linię Dark Pearl o barwie głębokiej czerni z połyskiem, tworzą produkty o minimalistycznej stylistyce, ale z bogactwem innowacyjnych funkcji do gotowania i pieczenia m.in. płyta indukcyjna DTI1043XE, piekarnik DOP1140B oraz kuchenka mikrofalowa DME1135B. Płyta DTI1043XE wyposażona jest w obszerne pole Continuum, o wymiarach 40x23 cm, pozwalające na dużą swobodę podczas gotowania i stosowanie nawet większych naczyń. 16 poziomów mocy z opcją Booster umożliwia idealne dostosowanie temperatury do przygotowywanego dania.

Funkcja Elapsed Time informuje o tym, jak długo pole grzeje z aktualnie zaprogramowaną mocą, natomiast funkcja Switch umożliwia przesunięcie naczynia z jednego pola na drugie, przy zachowaniu bieżących ustawień. Z kolei funkcja Boil opracowana została z myślą o szybkim doprowadzeniu wody do wrzenia - dzięki niej płyta automatycznie określa czas potrzebny do zagotowania wskazanej ilości wody. Piekarnik DOP1140B obsługiwany jest za pomocą podświetlanego, wygodnego pokrętła Twin-HIFI, ułatwiającego dostęp do menu. Zaprogramowano w nim 9 funkcji pieczenia, w tym opcję „chleb” do wypieku doskonałego domowego pieczywa. Urządzenie wyposażone jest także w grill z 4 poziomami mocy. System czyszczenia pirolitycznego Pyro-Turbo, z 3 trybami do wyboru, umożliwia zachowanie wnętrza piekarnika w idealnej czystości. 

Kuchenka mikrofalowa DME1135B, o pojemności 40 l, również sterowana jest za pomocą podświetlanego pokrętła Twin-HIFI oraz przycisków dotykowych. Urządzenie umożliwia gotowanie na dwóch poziomach oraz błyskawiczne rozmrażanie żywności, dzięki funkcji Speed Defrost. Kuchenka wyposażona jest ponadto w 10 poziomów mocy oraz minutnik.

źródło: agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P