KAZAM wprowadza nowe telefony ośmiordzeniowe

KAZAM wprowadza nowe telefony ośmiordzeniowe

Poleć znajomemu
2014-02-25 11:25:00

KAZAM - europejska marka produkująca smartfony ogłosiła wprowadzenie swoich pierwszych telefonów z superszybkimi ośmiordzeniowymi procesorami w swojej linii smartfonów Tornado2. Osiem rdzeni dla użytkownika oznacza dostępną na zawołanie najwyższą wydajność przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię, poprzez ograniczenie wydzielanie ciepła przez procesor. Dwa nowe modele - KAZAM Tornado2 5.5 oraz KAZAM Tornado2 5.0 wejdą do sprzedaży już w II kwartale 2014r.

Pierwszy z nich - KAZAM Tornado2 5.5 ma wbudowany ośmiordzeniowy procesor, o taktowaniu 1.7 GHz, który sprawia, że działanie systemu operacyjnego Android 4.2 jest bardziej płynne a najnowsze gry i aplikacje uruchamiają się bez żadnej zwłoki. Podzespoły zastosowane w modelu KAZAM Tornado2 5.5 pozwalają cieszyć się jeszcze lepszą jakością obrazu przy oglądaniu filmów, zdjęć czy korzystania z aplikacji na 5.5 calowym wyświetlaczu. Smartfon ma wbudowane dwie kamery: przednia - o rozdzielczości 5 Mpix daje możliwość prowadzenia rozmowy w np. na Skypie, podczas gdy główna kamera o rozdzielczości 13 Mpix umożliwia wykonywanie zdjęć wysokiej jakości - bo najlepszy aparat, to ten, który akurat mamy w kieszeni. Smartfon posiada wejście na dwie karty SIM, co pozwala na jednoczesne korzystanie z telefonu służbowego i prywatnego w jednym urządzeniu. Telefon KAZAM Tornado2 5.5 dostępny jest w kolorze czarnym i białym.

„Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy wprowadzić naszą nowość - smartfony z ośmiordzeniowym procesorem podczas największych targów w branży - Mobile World Congress w Barcelonie. Linia telefonów KAZAM Tornado2 przeznaczona jest dla osób, które oczekują od swoich telefonów najlepszych parametrów. Telefon ma nie tylko służyć do rozmów, ale sprawdzać się jako mobilne biuro lub centrum rozrywki.” - podkreśla Michael Combes - CEO KAZAM.

Dzisiejsza zapowiedź związana jest ze strategią KAZAM, dotyczącą wprowadzania nowych modeli do oferty marki, a wraz z nimi pierwszego telefonu z szybkim łączem LTE - KAZAM Thunder2 4.5L. Poszerzając swoją ofertę o linie KAZAM Thunder2, KAZAM Trooper2 oraz KAZAM Life marka zapewnia klientów bogaty wybór telefonów, dostosowanych do ich możliwości finansowych i potrzeb.

źródło: kazam/agdrtv24.pl

M_14342 M_14343 M_14344

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Kazam

Marka KAZAM została wprowadzona w listopadzie 2013 roku, stawiając sobie za cel zmianę istniejącego status quo wśród producentów telefonów. KAZAM skupił się na dostarczeniu produktów wysokiej jakości, w przystępnej dla każdego cenie, ale ma świadomość, że aby zdobyć serca klientów musi dostarczyć coś więcej niż tylko dobre produkty. W myśl tej zasady KAZAM wprowadził eleganckie etui jako standardowe wyposażenie wybranych modeli oraz program KAZAM Rescue, oferujący zdalne wsparcie techniczne dla klientów.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P