Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy

Poleć znajomemu
2014-04-23 11:58:00

Zamysłem urządzeń tego typu jest integracja funkcjonalności, takich jak możliwość ładowania tabletu lub smartfona oraz odtwarzanie multimediów za pośrednictwem wbudowanego głośnika. Prestigio idzie o krok dalej oferując jednoczesne ładowanie jednego z urządzeń, na przykład tabletu oraz bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z innego urządzenia, np. smartfona, na głośniku stacji dokującej. O ile w przypadku technologii Bluetooth parowanie zachodzi automatycznie z listy wyszukiwania dostępnych urządzeń, o tyle komunikacja NFC odbywa się poprzez zetknięcie się urządzeń.

Stacja dokująca Prestigio PBS7 - bezprzewodowe rytmy Stacja dokująca PBS7 waży zaledwie 440 gramów i jest wykonana z dobrej jakości komponentów z aluminiowymi akcentami. Frontowy panel składa się z eliptycznie uformowanej podstawki umożliwiającej dokowanie urządzenia i podłużnego głośnika o mocy 70dB. Na boku obudowy znajdziemy włącznik oraz przyciski funkcyjne. Na tylnej krawędzi umieszczono z kolej gniazdo zasilania, wyjście USB 5V/2.1A oraz złącze AUX.

Stacja PBS7 Prestigio pracuje w zakresie częstotliwości 20Hz-200KHz. Wbudowana bateria o mocy 1150mAh wystarczy na 6 godzin działania urządzenia w trybie mobilnym.

  • Cena: 299 zł

źródło: prestigio/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P