Szulfada grzewcza marki Bosch

Szulfada grzewcza marki Bosch

Poleć znajomemu
2014-09-27 16:28:00

Mogłoby się wydawać, że o sprzętach gospodarstwa domowego wiemy już wszystko i każde już poznaliśmy. Jednak nieodkrytą tajemnicą pozostaje dla większości szuflada grzewcza. Zamontowana najczęściej pod piekarnikiem lub ekspresem do kawy znacząco poszerza funkcjonalność naszych kuchni i wiedzę o gotowaniu.

Główne zalety szuflady grzewczej opierają się na wielu przykładach wykorzystania jej funkcji. Amatorów ciasta drożdżowego z pewnością ucieszy fakt, iż dzięki szufladzie przyspieszymy jego dojrzewanie, znacząco skracając tym samym czas oczekiwania na słodkości. Każdy miłośnik kawy doceni natomiast funkcję podgrzewania filiżanek. Wszyscy wielbiciele „małej czarnej” doskonale bowiem wiedzą, iż kawę podaje się jedynie w podgrzanych do ok. 50 st. C filiżankach, dzięki czemu wydobywamy z niej pełnię smaku i aromatu. Ponadto, dzięki wytrzymałości szuflady do 25 kg możemy wykorzystać ją do podgrzewania posiłków, a nawet do ich delikatnego dogotowywania. Idealnie sprawdzi się również przy rozmrażaniu potraw, a także utrzymywania w cieple gotowych już dań.

  • Zawsze pewny rezultat

Komfort obsługi szuflady zapewnia bezstopniowa regulacja temperatury w zakresie od ok. 30 do 80 st. C. Na wyposażeniu znajdują się także prowadnice teleskopowe, dzięki którym bez żadnego wysiłku wysuniemy szufladę nawet przy pełnej jej zawartości. Ponadto, urządzenie jest wykonane ze stali szlachetnej, przez co z łatwością zadbamy o jego czystość.

Szuflada grzewcza HSC140652

  • bezstopniowa regulacja temp. w zakresie od ok. 30 do 80 st. C
  • pojemność 20 l
  • maksymalne obciążenie 25 kg
  • prowadnice teleskopowe
  • cena: 2229 zł

źródło: bosch/agdrtv24.pl

M_16110 M_16111 M_16112

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Akcesoria

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P