Szybkie, wygodne i zdrowe porządki dzięki mocy pary z urządzeń Bissell

Poleć znajomemu
Bissell 2014-10-29 08:31:33

Czy zastanawialiście się kiedyś czy porządki mogą nie być nudne i monotonne? Od początku listopada 2014 spółka Navo Orbico wprowadza sprzęt, który zmieni podejście do sprzątania - urządzenia marki Bissell - rozwiązania czyszczące uderzeniem pary, mopy parowe oraz urządzenia łączące funkcjonalność mopa parowego z odkurzaczem.

138 lat doświadczeń firmy Bissell nie poszło w las! Produkty znanej, amerykańskiej marki zdobyły uznanie na całym świecie zdobywając prestiżowe wyróżnienia mówiące m.in. o tym, że Bissell, jako jedyny producent gwarantuje alergikom ulgę dzięki rozwiązaniom eliminującym alergeny bez użycia zbędnej chemii i detergentów (pieczęć organizacji Allergy UK)

Sprzątanie może być dużo szybsze i mniej kosztowne. Dzięki urządzeniom takim jak VAC&STEAM, które jednym pociągnięciem nie tylko odkurzają, ale również dzięki mocy pary myją i dezynfekują czyszczoną powierzchnię - użytkownik może oszczędzić mnóstwo czasu. Po co najpierw odkurzać, a następnie wylewać swoje pieniądze na podłogę w postaci detergentów, skoro Bissell zrobi to samą wodą, która nie tylko jest tańsza, ale również zdrowsza i w pełni przyjazna dla środowiska. VAC&STEAM to nie jedyny produkt, który Navo Orbico sp. z o.o. wprowadza na polski rynek. Na początek polscy użytkownicy będą mogli skorzystać także z udogodnień, jakie dadzą im urządzenie parowe SteamShot, mopy parowe PowerFresh oraz Steam Mop Select. Pisząc o rozwiązaniach Bissell trzeba wspomnieć o ekologii, ekonomii i zdrowiu. Do czyszczenia niemal dowolnej, nawet ekstremalnie zabrudzonej powierzchni Bissell nie potrzebuje detergentów ani mocnej chemii! Sama woda przemieniona w parę nie tylko oczyszcza, ale również dezynfekuje myte powierzchnie zabijając nawet 99,9% bakterii i drobnoustrojów.

źródło: bissell/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Bissell

Bissell to powstała 1876 roku firma wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Przez 138 lat działania Bissell zdołał zdobyć szereg prestiżowych wyróżnień. Wśród nich należy wymienić m.in. osiągnięcia takie jak pieczęć autoryzacji organizacji ALLERGY UK, która poświadcza, iż produkty Bissell, jako pierwsze i jak dotychczas jedyne, redukują alergie dzięki kompleksowemu czyszczeniu materiałów bez konieczności używania jakichkolwiek detergentów. Bissell jest również jedyną firmą produkującą sprzęt do czyszczenia, w którym każda nakładka na mop wykorzystuje technologię Microban®, która to zwalcza szkodliwe, powodujące przykry zapach bakterie.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P