Czystość absolutna - Bissell

Czystość absolutna - Bissell

Poleć znajomemu
2015-02-24 15:29:00

Amerykańska firma Bissell posiada w swojej ofercie bardzo ciekawe urządzenia, które pozwalają dokładnie i do tego ekologicznie oczyścić każde miejsce. Bissell od lat słynie z innowacyjnych rozwiązań - warto wspomnieć o „cordless sweeper-ach” czyli bezprzewodowych zamiataczkach, które ta firma zaprojektowała już prawie półtora wieku temu! Kolejne lata przynosiły coraz to nowsze pomysły - zamiataczki, odkurzacze, urządzenia do czyszczenia parą oraz szereg innych sprzętów, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest połączenie mopa parowego z odkurzaczem - Bissell Vac&Steam. Maszyna od niedawna dostępna w Polsce dzięki dystrybutorowi - firmie Navo-Orbico - to wymarzone połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko idealną czystość, ale również swój czas, którego przecież tak bardzo wszystkim brakuje. Po co spędzać dodatkowe minuty czy nawet godziny na sprzątaniu - najpierw odkurzanie, później mycie podłóg, skoro można to zrobić za jednym zamachem! Dokładne, dogłębne czyszczenie podłóg nigdy nie było tak proste. Nie męcz się najpierw odkurzając, a później myjąc podłogi! Zrób to w jednym przejeździe dzięki systemowi One Pass™. Vac & Steam wyposażony jest w mocny odkurzacz cyklonowy, który doskonale zbiera piach, ziemię i inne zabrudzenia. Mop parowy natomiast idealnie oczyszcza i dezynfekuje czyszczoną powierzchnię.

Czystość absolutna - Bissell Para wodna jest jednym z niewielu środków, które naprawdę mogą wyczyścić Wasze podłogi! A już na pewno jest jedynym w pełni ekologicznym środkiem zdolnym do tego. Kolejną zaletą stosowania rozwiązań Bissell jest ekonomia - wystarczy policzyć ile pieniędzy można oszczędzić na detergentach.

źródło: bissell/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Bissell

Bissell to powstała 1876 roku firma wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Przez 138 lat działania Bissell zdołał zdobyć szereg prestiżowych wyróżnień. Wśród nich należy wymienić m.in. osiągnięcia takie jak pieczęć autoryzacji organizacji ALLERGY UK, która poświadcza, iż produkty Bissell, jako pierwsze i jak dotychczas jedyne, redukują alergie dzięki kompleksowemu czyszczeniu materiałów bez konieczności używania jakichkolwiek detergentów. Bissell jest również jedyną firmą produkującą sprzęt do czyszczenia, w którym każda nakładka na mop wykorzystuje technologię Microban®, która to zwalcza szkodliwe, powodujące przykry zapach bakterie.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P