Modny czajnik dla całej rodziny

Modny czajnik dla całej rodziny

Poleć znajomemu
2015-04-01 14:26:00

Aromatyczny, gorący napój jest dla wielu idealnym sposobem na powitanie nowego dnia. Wykonywanie tej codziennej czynności może nabrać jeszcze więcej uroku, jeśli wykorzystujemy do niej urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie. Dlatego firma MPM stworzyła nowy bezprzewodowy czajnik dostępny w trzech kolorach: pomarańczowym, białym i czarnym. Pierwszy wariant będzie idealny dla tych, którzy pragną „ożywić” wnętrze kuchni poprzez wprowadzenie dominanty kolorystycznej. Pozostałe dwie opcje są propozycją dla zwolenników klasyki i minimalizmu.

Modny wygląd modelu MCZ-46 idzie w parze z funkcjonalnością. Czajnik jest wyposażony w zakrytą grzałkę, co sprawia, że kamień jest o wiele prostszy do usunięcia. Dużą swobodę zapewnia fakt, że czajnik jest bezprzewodowy - można go postawić w dowolnym miejscu kuchni bez konieczności podłączenia go do kontaktu. Ponadto dla licznej rodziny istotnym argumentem jest duża pojemność urządzenia. Mieści ono w sobie 1,7 litra wody, co pozwala na przygotowanie ciepłego napoju aż dla sześciu osób jednocześnie.

Nowy czajnik bezprzewodowy MPM model MCZ-46 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie ciekawy design idący w parze z funkcjonalnością. Czajnik bezprzewodowy MCZ-46:

 • Dzbanek z malowanej stali nierdzewnej
 • Wielostopniowy system zabezpieczeń
 • Wyjmowana pokrywa
 • Wskaźnik poziomu wody z podziałką
 • Stabilna obrotowa podstawa 360o
 • Zakryta grzałka
 • Wymienny filtr
 • Pojemność min./maks. 0.8/1.7l
 • Podświetlany włącznik

Parametry techniczne:

 • 220-240 V 50/60 Hz
 • 1850-2200 W

źródło: mpm/agdrtv24.pl

M_17299 M_17300 M_17301

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Czajniki elektryczne

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P