Nowe karty pamięci PRO Plus i EVO Plus

Nowe karty pamięci PRO Plus i EVO Plus

Poleć znajomemu
2015-05-06 12:21:00

Nowe karty Samsung PRO Plus można wykorzystywać do przechowywania i transferu zdjęć i materiałów wideo w standardzie 4K UHD zarejestrowanych za pomocą cyfrowych aparatów fotograficznych wysokiej klasy, smartfonów, tabletów i nowoczesnych kamer sportowych. Dzięki wyższej prędkości odczytu i zapisu (odpowiednio: 95 MB/s i 90 MB/s) karty SD i microSD PRO Plus obsługują standard UHS‑I w klasach prędkości 3 (U3) i 10.

Seria PRO Plus jest dostępna w wersjach o pojemności 64 GB i 32 GB, zaspakajając rosnące zapotrzebowanie na przechowywanie dużej ilości danych w formatach zapewniających wysoką jakość obrazu. Na karcie pamięci PRO Plus o pojemności 64 GB można zapisać około 110 minut materiału wideo w standardzie 4K UHD lub 490 minut materiału wideo w standardzie Full HD, bez konieczności wymieniania karty w trakcie filmowania.

Nowe karty pamięci EVO Plus dostępne są w formatach SD i microSD, a zastosowane w nich rozwiązania zaspakajają zwiększające się potrzeby użytkowników smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych i kamer Full HD związane z tworzeniem i przechowywaniem treści. Karty EVO Plus umożliwiają zapis i odczyt danych z prędkością odpowiednio 80 MB/s i 20 MB/s - zapewnia to zgodność ze standardem UHS‑I w klasach prędkości 1 (U1) i 10 oraz dużo bardziej zaawansowane parametry odczytu. Karty EVO Plus mogą służyć do przechowywania i transferu treści wideo Full HD oraz aplikacji mobilnych. Są one ponadto idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy często zapisują tego typu dane i przenoszą je między urządzeniami mobilnymi.

Karty EVO Plus dostępne są w wariantach o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB. Na największej, 128‑gigabajtowej karcie EVO Plus można zapisać do 10 940 zdjęć, 30 670 utworów muzycznych lub 980 minut materiału wideo w jakości Full HD.

Karty SD z serii PRO Plus i EVO Plus wyposażono ponadto w udoskonalone zabezpieczenia przed wpływem niekorzystnych czynników takich jak: woda, ekstremalna temperatura, promieniowanie rentgenowskie, pole magnetyczne i wstrząsy. Karty pamięci z obydwu serii Plus mogą także przetrwać aż 72 godziny w wodzie morskiej, czyli o 48 godzin dłużej w porównaniu z dotychczas oferowanymi produktami.

Wszystkie modele kart SD z serii PRO Plus, PRO, EVO Plus i EVO są kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w gniazda SD lub microSD niezależnie od marki. Karty mogą pracować w temperaturze od ‑25°C do 85°C, a przechowywać je można w temperaturze od ‑40°C do 85°C. Danych zapisanych na kartach nie uszkodzi promieniowanie rentgenowskie ani pole magnetyczne o sile do 15 000 gausów, co odpowiada natężeniu pola w urządzeniu do rezonansu magnetycznego. Także karty microSD PRO Plus i EVO Plus są odporne na działanie wody, ekstremalnej temperatury, promieniowania rentgenowskiego i pola magnetycznego.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P