Nowy czajnik MPM MCZ - 51 z regulacją temperatury

Nowy czajnik MPM MCZ - 51 z regulacją temperatury

Poleć znajomemu
2015-09-17 09:56:45

 Poranek dla wielu zaczyna się dokładnie w ten sam sposób - nastawieniem wody na kawę lub herbatę. Zapach zaparzonych czarnych ziaren roznoszący się po mieszkaniu to nierozłączny element wczesnego dnia. To pierwszy krok ku pozbyciu się zmęczenia, poranna rutyna, która wprowadza w odpowiedni rytm i pozwala przygotować się na resztę doby. Źle przygotowany ulubiony napój traci wiele ze swojego aromatu i smaku. Dlatego tak istotne jest odpowiednie dobranie temperatury wody. To ważny element, często decydujący o smaku i wartościach kawy i herbaty. Czajnik MCZ-51 MPM, dzięki funkcji regulacji temperatury daje pełną kontrolę nad porannym rytuałem. Ulubioną kawę zaparzymy nastawiając nasze urządzenie na 90°C. Woda szybko się zagotuję i już po chwili w kuchni uniesie się pobudzający aromat.

Czajnik MCZ-51 spełni także oczekiwania miłośników herbaty. To szczególny napój, który wymaga uwagi i przestrzegania kilku prostych zasad. Herbatę czarną należy zalewać wyłącznie wrzątkiem. Herbaty zielone, ziołowe i owocowe powinny być zalane wodą mającą 80°C.

Dzięki czajnikowi MCZ-51, który posiada wyjątkowy panel umożliwiający regulację temperatury co 10°C, zaparzenie napoju zgodnie z zasadami stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Koniec ze zbyt gorącą lub niedostatecznie ciepłą wodą. Czajnik z oferty MPM to także połączenie funkcjonalności z minimalistycznym designem. Stabilna obrotowa podstawa czajnika powoduję, że jest on wygodny oraz praktyczny w użyciu. Wykonany z malowanej stali nierdzewnej występującej w trzech wersjach kolorystycznych pasować będzie do każdego wnętrza, będąc doskonałym uzupełnieniem wyposażenia kuchni. Zakryta grzałka znacząco wpływa na lepszy smak przegotowanej wody oraz ułatwia usuwanie zgromadzonego kamienia. Funkcja podtrzymywania temperatury sprawia ponadto, że woda znacznie dłużej zatrzymuje odpowiednie ciepło.

Z czajnikiem MCZ-51 przygotowanie ulubionego napoju jest teraz o wiele łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze, a poranki stają się przyjemniejsze.

  • Cena: 159 zł
  • panel sterujący w podstawie
  • dzbanek z malowanej stali nierdzewnej
  • stabilna obrotowa podstawa 360°
  • automatyczna pokrywa
  • zakryta grzałka
  • wskaźnik poziomu wody z podziałką
  • wymienny filtr

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Czajniki elektryczne

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P