Funkcje mikrofalówek, o których nie miałeś pojęcia

Funkcje mikrofalówek, o których nie miałeś pojęcia

Poleć znajomemu
2015-09-24 10:56:27

Aktywny tryb życia sprawia, że nie zawsze mamy czas, by przygotować taki posiłek, jaki naprawdę chcielibyśmy zjeść. Wszystkim dobrze znane są filmowe i serialowe portrety zabieganych singli, dla których jedyną szansą na zjedzenie ciepłego posiłku jest odgrzanie wczorajszej chińszczyzny w mikrofalówce. To jednak obrazek przeszłości. Dzisiejsze kuchenki mikrofalowe wyposażone są w zaskakujące funkcje, które pozwalają nie tylko na przygotowanie posiłku szybko, ale też smacznie i zdrowo. Oto kilka funkcji, o których istnieniu być może niewielu z nas wiedziało.

Styl życia singla rządzi się swoimi prawami. Często brakuje czasu na przygotowanie wymarzonego, pożywnego posiłku. A kiedy z napiętego harmonogramu udaje się już wygospodarować trochę czasu, stwierdzamy, że pomysł gotowania wyrafinowanego, skomplikowanego dania tylko dla jednej osoby mija się z celem. Idealnym rozwiązaniem byłoby przygotowanie smacznej potrawy szybko i bez nadmiernego wysiłku. Dzięki zaprojektowanym przez firmę Samsung kuchenkom mikrofalowym jest to możliwe.

  • Chrupiąca pieczeń z mikrofalówki?

Gumowata konsystencja potraw przygotowanych w kuchenkach mikrofalowych to jeden z najczęściej spotykanych zarzutów wobec tych urządzeń. Pogodziliśmy się z tym, że zabijanie wartości odżywczych to cena, którą trzeba zapłacić za szybkie przygotowanie jedzenia. Jednak wcale nie musi tak być. Innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja Crusty Cook wykorzystana w modelu MG23H3115NK. Pozwala ona na szybkie przygotowanie dania, które zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. W łatwy sposób umożliwia przygotowanie pieczeni, wyróżniającej się smakiem, aromatem i naprawdę chrupiącą skórką.

  • Szybko i zdrowo

Mindful eating, czyli świadome jedzenie to jeden z elementów coraz bardziej popularnego modelu zdrowego życia. Nie kojarzył się on jednak dotąd z przyrządzaniem posiłków w kuchenkach mikrofalowych. Funkcją, która ma za zadanie zwalczyć ten stereotyp jest Dough proof & Yogurt. Posiada ona pięć programów, które umożliwią nam przygotowanie smacznych i zdrowych jogurtów. Sami decydujemy jakie składniki wykorzystamy, sporządzając jogurt, na jaki właśnie mamy ochotę. To tylko jedno z nowatorskich rozwiązań wykorzystanych w kuchence Samsung MC28H5015AK/EO.

  • Ugotuj coś na parze

Gotowanie na parze jest według ekspertów jednym z najzdrowszych sposobów przyrządzania posiłków. Produkty przygotowane na parze są też unikalne w smaku przy jednoczesnym zachowaniu wartości odżywczych. Nic więc dziwnego, że sposób ten zyskał uznanie wśród tak wielu osób. Dlatego Samsung zdecydował się na przełomowe rozwiązanie użyte w kuchence mikrofalowej MG28J5255UW. W połączeniu ze specjalnym naczyniem Glass Steamer możemy przyrządzić ulubione produkty na parze w kilka minut. Zachowujemy tym samym smak, minerały i witaminy oraz najcenniejszy dla wielu z nas - czas.

Najnowocześniejsze modele kuchenek mikrofalowych Samsung pozwalają na przygotowanie pełnowartościowego i niekoniecznie prostego dania w krótkim czasie. Tym samym mogą być idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój wolny czas.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Kuchenki mikrofalowe

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P