Opiekacz do kanapek MOP-18M - MPM

Opiekacz do kanapek MOP-18M - MPM

Poleć znajomemu
2015-11-26 14:48:39

Właściwe zasady komponowania posiłków są istotne dla zdrowia. Bogate w witaminy dodatki można wykorzystać w przygotowaniu nawet najmniejszych potraw, które sprawdzą się na szybkie śniadanie lub kolację. Opiekacz MPM model MOP-18M przyda się w trakcie robienia zdrowych, smacznych kanapek.

Opiekacz wykonany jest ze stali nierdzewnej, która gwarantuję użytkowanie produktu przez lata, a wyjmowane płyty pokryte nieprzywierającą powłoką ułatwią utrzymać urządzenie w czystości. Termostat reguluje automatycznie temperaturę, aby pieczywo było prawidłowo przyrządzone. Lampka kontrolna stanu pracy przypomni, gdy opiekacz nie zostanie odłączony od zasilania. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość przechowania go w pozycji pionowej. Po nawinięciu przewodu sieciowego zajmie mało miejsca w szafkach kuchennych.

Opiekacz do kanapek MOP-18M

  • Cena: 169 zł

Funkcje:

  • Obudowa ze stali nierdzewnej
  • Do jednoczesnego przygotowania 4 trójkątnych kanapek
  • Wyjmowane płyty pokryte nieprzywierającą powłoką - łatwe do utrzymania w czystości
  • Termostat automatycznie regulujący temperaturę
  • Lampka kontrolna stanu pracy
  • Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Opiekacze / Tostery

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P