Zabiegi dla ciała i duszy

Zabiegi dla ciała i duszy

Poleć znajomemu
2015-12-16 11:55:00

Masaż stóp to jeden z najprostszych sposobów na domowy relaks. Dodaje energii oraz ma wpływ na poprawę kondycji skóry. Taki zabieg można przeprowadzić z nowym masażerem firmy MPM, który dzięki wielu funkcjom przynosi ulgę zmęczonym nogom.

Masażer do stóp to urządzenie, które ma działanie nie tylko relaksujące, ale także zdrowotne. Zabieg pomoże pozbyć się napięcia mięśniowego oraz pobudzi krążenie krwi. Kilkominutowy masaż każdego dnia uśmierzy ból, spowodowany np. całodziennym maratonem na wysokich szpilkach, ale nie tylko. Urządzenie będzie dobre dla osób, które wykonują swoją pracę na stojąco oraz dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek w domu. Prosty w obsłudze, nowy model MMS-02, także sprawdzi się w roli prezentu świątecznego, który uprzyjemni wieczorny wypoczynek w Święta Bożego Narodzenia lub po całym dniu pracy.

Możliwość indywidualnego wyboru techniki masażu sprawi, że wykonanie zabiegów będzie przyjemniejsze, a wyłożone na dnie masażera wypustki do akupresury zadowolą najbardziej wymagające osoby. Program masujący typu „bąbelki” z promiennikiem podczerwieni, funkcją wibracji oraz podtrzymywania wysokiej temperatury wody pobudzi do pracy układ odpornościowy. W zależności od samopoczucia można uruchomić masaż typu „bąbelki” z jedną opcją lub skorzystać jedynie z promieniowania podczerwienią i wibracji, dzięki czemu cały organzim otrzyma energię do działania. Tego typu masaże mają także wpływ na poprawę kondycji skóry, jak również wspomagają proces usuwania toksycznych produktów przemiany materii.

Nowy masażer do stóp MMS-02 jest wyposażony w podwójne ścianki, które pozwalają dłużej utrzymać temperaturę wody. Jego maksymalna pojemność to 5,8 l. Urządzenie posiada dwie rolki do masażu oraz cztery pionowe rolki z kolcami masującymi. Dno masażera zostało wyposażone w wypukłe przystawki do masażu punktowego (akupresury stóp). Stabilne, gumowe nóżki antypoślizgowe, a także nakładka chroniąca przed wylewaniem wody zapewni bezpieczne korzystanie z urządzenia.

 • Cena: 165 zł

Funkcje:

 • 3 sposoby masażu:
 • masaż typu „bąbelki”, promieniowanie podczerwone stymulujące krążenie krwi, funkcja wibracji, podtrzymywanie temperatury wody
 • masaż typu „bąbelki”, podtrzymywanie temperatury wody
 • promieniowanie podczerwone stymulujące krążenie krwi, funkcja wibracji
 • Podwójne ścianki masażera - dużej utrzymują temperaturę wody
 • 2 rolki do masażu stóp
 • 4 pionowe rolki z kolcami masującymi
 • Dno masażera wyposażone w wypustki do akupresury stóp
 • Nakładka chroniąca przed wylewaniem wody
 • Stabilne gumowe nóżki antypoślizgowe
 • Pojemność maksymalna 5,8 l
 • Parametry:
 • Zasilanie: 230 V 50 Hz
 • Moc: 90 W

źródło: mpm/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Kobieta

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Mężczyzna

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P