Sky HDR: nowa aplikacja Sony w serwisie PlayMemories Camera Apps

Poleć znajomemu
Sky HDR: nowa aplikacja Sony w serwisie PlayMemories Camera Apps 2015-12-18 14:39:19

Firma Sony zamieściła w serwisie PlayMemories Camera Apps prawdziwą perełkę dla miłośników fotografii krajobrazowej: nową aplikację Sky HDR. Umożliwia ona niezależne ustawianie naświetlenia nieba i ziemi, a w rezultacie uzyskanie niezwykle szerokiej rozpiętości tonalnej na jednym zdjęciu. Nadmorskie zachody słońca i ukwiecone łąki pod błękitnym niebem można teraz utrwalać, nie obawiając się prześwietlenia jednej połowy obrazu lub niedoświetlenia drugiej.

Użytkownik może też niezależnie regulować balans bieli, tak aby zbyt jaskrawe fragmenty sceny mieściły się w zakresie rozpiętości tonalnej. Dzięki temu jednolite naświetlenie nieba i obiektu uzyskuje się bez używania filtrów połówkowych. Nie trzeba się już obawiać prześwietlenia chmur ani zlewania się budynków z białym niebem: zamiast tego obraz będzie miał żywy kontrast i bardziej naturalny rozkład jasności.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i pozwala na szybkie przetwarzanie obrazów. Wystarczy pobraćją do współpracującego urządzenia[i], wskazać obraz i motyw, a następnie wybrać ustawienie łączenia. Po skorygowaniu ekspozycji i balansu bieli dla ziemi i nieba pozostaje wcisnąć spust migawki, a aparat wygeneruje wynikowy obraz z wprowadzonymi efektami. Przed zapisaniem obrazu można też skorygować położenie i poziom zmiękczenia granicy między niebem a lądem.

Aplikację można pobierać od 17 grudnia 2015 r. Jej cena wynosi 41,99 zł.

źródło: sony/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P