Nowy bezprzewodowy soundbar 3D Samsung na CES 2016

Nowy bezprzewodowy soundbar 3D Samsung na CES 2016

Poleć znajomemu
2016-01-04 17:45:00

Samsung Electronics przedstawił nowe portfolio produktów audio, w tym innowacyjny bezprzewodowy soundbar z technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos®, a także udoskonalone bezprzewodowe systemy audio - Multiroom 360. Nowa linia produktów audio została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczać użytkownikom spektakularnych wrażeń akustycznych na miarę sprzętu nowej generacji.

Nowy soundbar HW-K950 to pierwsze urządzenie marki Samsung, w którym zastosowano technologię Dolby Atmos®, oraz pierwszy w branży produkt posiadający 2 tylne bezprzewodowe głośniki obsługujące technologię Dolby Atmos®. Cały zestaw z soundbarem HW-K950 zapewnia niesamowity wielokanałowy dźwięk w układzie 5.1.4. W mierzącym nieco ponad 5 cm modelu HW-K950 o smukłym, eleganckim wzornictwie zastosowano trzy głośniki skierowane do przodu i dwa skierowane w górę. Emitowany w ten sposób dźwięk wypełnia całe pomieszczenie, a jego precyzja i kinowa jakość pozwalają usłyszeć tak subtelne odgłosy, jak świst strzały przelatującej przez pokój czy trzepot skrzydeł kolibra pod sufitem. Soundbar łączy się bezprzewodowo z głośnikiem niskotonowym i tylnymi głośnikami, umożliwiając prostą konfigurację nagłośnienia w pomieszczeniu. Dzięki temu uzyskanie przestrzennego dźwięku 3D nie wymaga już stosowania głośników sufitowych.

- Technologia Dolby Atmos® spotkała się z powszechną aprobatą największych wytwórni filmowych. Jest ona stosowana w kolejnych formatach głośników, w tym w nowym soundbarze Samsung HW-K950 - powiedział Doug Darrow, Senior Vice President, Dolby Laboratories - Dzięki niej użytkownik odnosi wrażenie, że dźwięk dobiega ze wszystkich kierunków, w tym z góry, i rozbrzmiewa w całym pomieszczeniu z zaskakującą przejrzystością, mocą, precyzją i głębią.

Nowe kolory bezprzewodowych systemów audio - Multiroom 360

Kontynuując rozwój bezprzewodowych systemów audio - Multiroom 360, firma Samsung zaprezentowała kolekcję nowych kolorów i wzorów poszczególnych urządzeń, które harmonizują z wystrojem każdego pomieszczenia i umożliwiają rozprowadzenie dźwięku po całym domu. Dzięki autorskiej technologii Ring Radiator realistyczny dźwięk równomiernie wypełnia całe pomieszczenie, niezależnie od miejsca ustawienia głośnika.

Samsung ułatwił także sterowanie odtwarzaniem muzyki, wyposażając głośniki w intuicyjny panel dotykowy. Sterowanie głośnikami możliwe jest także poprzez nowe aplikacje na smartwatche Gear S2 i Gear S oraz udoskonaloną aplikację Samsung Multiroom na smartfony i tablety. Głośniki z serii Multiroom 360 oferują też nowe funkcje inteligentnego domu, takie jak powiadomienia dźwiękowe i ustawienia domowego systemu dźwięku przestrzennego.

Model WAM5500 (R5) z serii Multiroom 360 został wyróżniony w konkursie CES 2016 Innovation Awards.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

M_19206

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P