Samsung przedstawia innowacyjną pralkę z dodatkowymi drzwiami i potężnego robota sprzątającego

Samsung przedstawia innowacyjną pralkę z dodatkowymi drzwiami i potężnego robota sprzątającego

Poleć znajomemu
2016-01-11 15:28:00

Samsung Electronics zaprezentował na targach CES 2016 nową pralkę AddWash, która umożliwia wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie jego pracy. W ofercie Samsung znajdzie się też nowy robot sprzątający - POWERbot Essential Wi-Fi o zwiększonej sile ssącej, z funkcjami ułatwiającym sprzątanie.

Samsung skupia się na połączeniu doskonałego wzornictwa i praktycznych innowacji, by tworzyć urządzenia AGD o maksymalnej efektywności działania - powiedział John Herrington, Senior Vice President, Samsung Electronics America. Zaprezentowana na targach CES 2016 pralka AddWash umożliwia użytkownikom bezproblemowe wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie cyklu. Pralka posiada specjalne drzwiczki, przez które można dorzucić dowolną rzecz lub uzupełnić detergent podczas prania bez konieczności opróżniania urządzenia z wody ani otwierania głównych drzwiczek pralki.

Ładowane z przodu urządzenie wyróżnia się też imponującą pojemnością 141,5 l - w jednym cyklu można uprać 3,6 porcji prania. Tym samym produkt ten z łatwością dystansuje rynkowa konkurencję pod względem szybkości prania większej ilości rzeczy. Pralka oferuje pełen zakres programów: od prania rzeczy delikatnych, poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii zwiększających skuteczność detergentów, po pranie pełnego ładunku w ciągu zaledwie 30 minut. 

Pralka AddWash zadebiutuje na rynku wiosną 2016 r. 

Więcej mocy i Wi-Fi - innowacyjny robot sprzątający

Firma Samsung zaprezentowała też podczas CES 2016 nowego robota sprzątającego: POWERbot Essential Wi-Fi. Odkurzacz POWERbot Essential Wi-Fi wyróżnia się ogromną siłą ssącą. Jest też wyposażony w funkcję łączności Wi-Fi, co ułatwia użytkownikowi ustalenie harmonogramu pracy, a także włączenie/wyłączenie urządzenia za pomocą smartfonu.

Robot wyposażony jest w system Visionary Mapping™ Plus, który składa się z cyfrowej kamery i czujników identyfikujących otoczenie, które ustalają optymalną trasę sprzątania. Podczas pracy odkurzacz zapamiętuje najbardziej efektywną trasę, z łatwością omija też przeszkody. W technologii CycloneForce zastosowano duże siły odśrodkowe, które kierują zanieczyszczenia do komory zewnętrznej, ograniczając zatykanie się filtru i zapewniają optymalną siłę ssania podczas sprzątania całej powierzchni.

Produkt dostępny będzie w drugim kwartale 2016 r.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

M_19287 M_19288 M_19289

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P