Traveller Compact Pro - na koniec świata

Traveller Compact Pro - na koniec świata

Poleć znajomemu
2016-01-15 12:30:00

Na początku warto zastanowić się nad tym, co lubimy fotografować i jak to robimy, następnie pod tym względem przygotować swój sprzęt. W tym bardzo istotny jest statyw. Wybór jest prosty, wystarczy wziąć pod uwagę kilka najważniejszych cech. Czasem nasza głowa staje się ciężka od wrażeń w podróży, czy w pracy w studio, nie potrzebujemy jednak ciężkich bagaży. Zatem bardzo istotnym elementem jest waga statywu. Traveller Compact Pro to statyw, który dosłownie z lekką ręką możemy zabrać w każdą podróż, nawet na koniec świata, waży niewiele ponad 1.3 kg.

Należy pamiętać, że statyw jest jednym z najważniejszych akcesoriów fotografa, zwłaszcza kiedy zależy mu na głębi i ostrości. Kolejną, ważną cechą najlepszego wybory są nogi...tych z większą fantazją, prosimy o zostanie przy temacie fotografii! 4-sekcyjne nogi statywu Traveller Compact Pro, można rozstawiać niezależnie, co ułatwia robienie zdjęć w miejscach o nierównym podłożu. Gumowe końcówki nóg pozwalają na ustawienie statywu na śliskiej powierzchni. Z kolei wysuwane kolce bardzo przydadzą się, kiedy statyw znajdować się będzie na twardym podłożu. 

W dobie świata rządzącego się prawem 2in1, 3in1, czyli najlepsze cechy w jednym produkcie, nie jest prosto znaleźć sprzęt spełniający nasze oczekiwania, bez względu na to czy jesteśmy profesjonalistami, czy laikami. Wszyscy podczas wyboru statywu zwracają uwagę na takie cechy jak: solidna budowa, niewielka waga czy odporność na uszkodzenia. Aluminiowy statyw Traveller Compact Pro poprzez te cechy staje się idealnym kandydatem, czy to do pracy, czy do zabawy. Czas na górne partie ideału, czyli głowica. W modelu Traveller Compact Pro zastosowano wymienną kulową głowicę 3D, umożliwiającą szybkie zmienianie położenie aparatu we wszystkich trzech wymiarach. Dodatkowy element głowicy stanowi zatrzask szybkozłączki, dzięki któremu można błyskawicznie odpinać aparat od statywu.

Statyw Traveller Compact Pro posiada kolumnę centralną z możliwością odwrotnego mocowania. Ta funkcjonalność okaże się szczególnie pomocna podczas wykonywania zdjęć makro. W dolnej części kolumny centralnej umieszczony jest hak, na którym zawiesić można ciężar, zapewniając stabilizację statywu np. w przypadku silnego wiatru. - Traveller Compact Pro jest jednym z najciekawszych statywów wyprodukowanych przez firmę Hama. Wychodzi on na przeciwko oczekiwaniom wszystkich, poszukujących wygodnych, stabilnych i trwałych narzędzi, które warto wziąć wszędzie, na tak zwane koniec świata. - mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Paramtery techniczne:

  • Gwint: 1/4" (6,4 mm)
  • 4 segmenty nóg statywu
  • Maks. obciążenie: 4000 g
  • Waga statywu: 1370 g
  • Profil nóg statywu: 23 mm
  • Maks i min. wysokość: 52 -163 cm.

źródło: hama/agdrtv24.pl

M_19303 M_19304 M_19305

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Inne akcesoria FOTO

O firmie Hama

Hama – niemiecka firma produkująca akcesoria fotograficzne i elektroniczne, z siedzibą w Monheim w Bawarii. Założona w 1923 r. w Dreźnie przez 18-letniego fotografa Martina Hanke jako Hamaphot KG specjalizowała się w akcesoriach fotograficznych. Od lat 90-tych asortyment jest sukcesywnie powiększany m.in. o akcesoria komputerowe, telefoniczne oraz sprzęt elektroniczny. Oddziały firmy działają m.in.: w Austrii, Czechach, Danii, Francji, Hongkongu, Hiszpanii, Słowacji, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii.

Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P