Philips: centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie z odtwarzaczem multimedialnym

Poleć znajomemu
Philips: centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie z odtwarzaczem multimedialnym 2011-04-18 15:09:00

Twoja multimedialna biblioteka zaczyna pękać w szwach ? Masz coraz więcej plików filmowych i muzycznych, zapisanych w różnych formatach? Teraz, dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu Philips HMP3000, możesz odtwarzać je wszystkie na ekranie Twojego telewizora. Urządzenie odczytuje pliki bez potrzeby konwertowania ich, nawet w przypadku formatów takich jak RMVB, FLV, MKV, ISO czy DviX Plus HD.

Koniec z konwertowaniem

Odtwarzacz multimedialny Philips HMP3000 pozwoli Ci oglądać filmy w różnych formatach, również w jakości HD (m.in. MPEG, AVI, MKV, DivX plus HD, WMV) bez potrzeby ich konwertowania. Philips HMP3000, jako jeden z nielicznych odtwarzaczy multimedialnych, odczytuje także format ISO czyli obraz płyty DVD oraz DivX Plus HD, który umożliwia oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości.

W trosce o wygodę

Philips: centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie z odtwarzaczem multimedialnym Aby zapewnić Ci maksymalną wygodę korzystania z zasobów multimedialnych Philips HMP3000 obsługuje zewnętrzne pliki z napisami w formatach min. takich jak: .txt .srt. .smi .sub. Co więcej, odtwarzacz multimedialny Philips umożliwia manualną synchronizację ścieżki napisów ze ścieżką video. Funkcja ta pozwala Ci na dokładne dopasowanie napisów do filmu tak aby pojawiały się dokładnie w tym momencie w którym powinny. Urządzenie dodatkowo wyposażone zostało w dekodery dźwięku Dolby Digital oraz DTS2.0+Digital Out, dzięki którym usłyszysz dźwięk w zasadzie z każdego filmu. Możesz więc usiąść wygodnie przed telewizorem, nacisnąć „Play” i cieszyć się ulubionymi filmami w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Zanurz się we wspomnieniach

Philips: centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie z odtwarzaczem multimedialnym Teraz w każdej dowolnej chwili możesz zamienić swoje mieszkanie w salę kinową, jak również salon muzyczny czy galerię ze zdjęciami. Zaproś najbliższych przyjaciół czy rodzinę i wspólnie bawcie się w rytmach ulubionej muzyki lub jeszcze raz przeżyjcie wakacyjne przygody! Odtwarzacz multimedialny Philips HMP3000 pozwala na odtwarzanie rozmaitych plików audio (m.in. WAV, MP3, WMA) czy wyświetlanie zdjęć (m.in. JPEG, JPG, TIFF, GIF). Wystarczy jeden przewód HDMI, aby połączyć odtwarzacz z telewizorem i oddać się multimedialnym rozrywkom.

Kwintesencja elegancji i łatowści obsługi

Elegancki odtwarzacz multimedialny Philips HMP3000 wyposażony został w złącze USB 2.0
oraz gniazdo kart SD. Prosta w obsłudze funkcja kopiowania, przenoszenia i usuwania plików między różnymi nośnikami danych sprawi, że z łatwością podzielisz się zbiorami multimedialnymi ze znajomymi. Ponadto złącze USB umożliwi Ci aktualizację oprogramowania odtwarzacza dzięki czemu Philips HMP3000 będzie także w stanie odtwarzać formaty video, które powstaną w przyszłości - oczywiście o ile będą wspierane przez procesor HMP3000.
Philips HMP3000 obsługuje poprzez złącze USB 2.0 pendrive-y oraz zewnętrzne dyski twarde. HMP3000, który dostępny będzie na rynku od maja 2011 roku jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym oferowanym przez firmę Philips. Dostępny będzie w cenie 249 zł. Kolejny model już w lipcu!

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P