Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson TT401DC

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!

Poleć znajomemu
2016-03-25 15:21:00

Dyskretna, ponadczasowa elegancja oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne - oto dwie wspólne cechy wszystkich produktów audiowizualnych marki Thomson, która obecna jest na globalnych rynkach od ponad 120 lat. W Polsce sprzęt audio z logo Thomson zaprezentowano po raz pierwszy. W Warszawie, 22 i 23 marca, podczas Thomson Days, eksperci marki zabrali gości w podróż pełną niepowtarzalnych muzycznych wrażeń.

Podczas dwudniowego wydarzenia goście mieli okazję posłuchać dźwięków wydobywających się z: multimedialnego głośnika wieżowego DS500 „Ribbon” Multimedia Sound Tower, systemu nagłośnienia MIC301BT Micro-System, bezprzewodowych głośników WS02-WS03 Wireless (Bluetooth) speakers, gramofonu TT401CD “The Ellipse” Turntable oraz boomboxa o nowoczesnym wyglądzie RCD300U.

DS500 “Ribbon” Multimedia Sound Tower - multimedialny głośnik wieżowy DS500 to efekt ścisłej współpracy projektantów i inżynierów. Sprzęt reprezentuje gamę produktów kategorii "Premium", oferując niezrównane wrażenia dźwiękowe. Stanowi wymarzone połączenie eleganckiego wzornictwa - które doskonale prezentuje się w zróżnicowanych wnętrzach - z najnowocześniejszymi technologiami. Przyjemne dla oka zestawienie czerni z bielą, moc wyjściowa 300W, gniazdo i ładowarka USB, Bluetooth (4.0) i NFC, cyfrowe radio z syntezą PLL oraz podstawka dla smartfona lub tableta powodują, że głośnik wieżowy DS500 staje się ważnym i stylowym elementem wystroju każdego domu.

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson DS500

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson DS500

MIC301BT - Micro-System - nowoczesny system nagłośnienia o potężnej mocy. Wbudowana funkcja Bluetooth® umożliwia słuchanie ulubionych gatunków muzyki bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub komputera. Produkt ma moc wyjściową 2 x 20 W, cyfrowy tuner FM z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych oraz gniazdo i ładowarkę USB. Wyrafinowana linia i biała kolorystyka sprawiają, że system MIC301BT doskonale prezentuje się w najbardziej designerskich wnętrzach.

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson MIC301BT

WS02-WS03 - Wireless (Bluetooth) speakers - bezprzewodowe głośniki marki Thomson to rozwiązanie niezwykle praktyczne i eleganckie. Wygodny uchwyt ze skóry i metaliczne wykończenie z jednej strony, z drugiej zaś idealny mariaż mocy i wysokiej jakości dźwięku. Dzięki połączeniu z głośnikami w technologii Bluetooth®, Klienci mogą w dowolnym miejscu słuchać wysokiej jakości muzyki zapisanej we własnych smartfonach i laptopach. Produkt wyposażony jest w akumulator 1200 mAh (WS02) lub 4400 mAh (WS03), które można ładować przy użyciu przewodu micro USB.

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson WS03

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson WS02

TT401CD “The Ellipse” Turntable - gramofon TT401CD powstał po to, by Klienci na nowo odkrywali przyjemność, jaką niesie ze sobą słuchanie starych płyt winylowych. Ulubioną muzykę można przesyłać do pamięci masowej USB. Produkt ten to prawdziwe urządzenie wielofunkcyjne - umożliwia słuchanie stacji radiowych, muzyki zapisanej na płytach CD oraz w formacie MP3 i WMA. Komfortu dopełnia fakt, że całością można sterować za pomocą zdalnego pilota. Obły kształt gramofonu TT401CD doskonale współgra z krągłością płyty winylowej. Sprzęt pozwala na odtwarzanie muzyki w trzech prędkościach (33/45/78 obr./min).

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson TT401CD

RCD300U modern design Boombox - produkt dla wszystkich, którzy uważali, że płyty CD nie mają przed sobą przyszłości. Marka Thomson zrewolucjonizowała wzornictwo starych boomboxów. RCD300U to odtwarzacz płyt CD, plików w formacie MP3 i radioodbiornik z możliwością zaprogramowania 20 stacji radiowych w jednym. Do tego sprzęt wyposażony jest w wejście AUX 3,5 mm i gniazdo USB. Podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD i dyskretne wykończenie w kolorze czarnym powoduje, że boombox marki Thomson doskonale komponuje się z dowolnym wnętrzem.

Produkty audio marki Thomson od teraz dostępne na polskim rynku!
Thomson RCD300U

źródło: thomson/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Thomson

Thomson to marka o ponad 120-letniej tradycji, która miała swój udział w najważniejszych rewolucjach technologicznych i od zawsze zmierzała do udostępniania ludziom innowacyjnych rozwiązań. Obecnie marka Thomson towarzyszy na co dzień ludziom w ich domach i poza nimi, mając jedną na najbogatszych ofert użytecznych, innowacyjnych, niezawodnych i eleganckich produktów oraz rozwiązań z zakresu: telewizji / audio-wideo / telefonii / komputerów i tabletów / urządzeń skomunikowanych / automatyki domu i systemów bezpieczeństwa / AGD / sprzętu do osobistej pielęgnacji.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P