Żelazko parowe Azur GC4501

Żelazko parowe Azur GC4501

Poleć znajomemu
2016-05-13 07:10:00

Żelazko parowe Azur GC4501 to nowy uwielbiany przez użytkowników GC4410. Jednak dzięki silniejszemu strumieniowi i wyrzutowi pary, spiczastej końcówce Triple Precision i wygodniejszemu systemowi antywapiennemu Quick Calc Release, nowy Azur Performer Plus jest jeszcze lepszy niż jego poprzednik, a prasowanie staje się szybsze i prostsze.

Philips to marka numer 1 na świecie w kategorii żelazek. Od lat dużym uznaniem użytkowników cieszył się między innymi Azur GC4410. Teraz Philips przedstawia jego następcę, czyli nowy Azur Performer Plus GC4501.

Dzięki odpowiedniej mocy 2400 W żelazko parowe Azur Performer szybko się nagrzewa i oferuje dużą wydajność. Z kolei ciągły strumień pary do 45 g/min zapewnia doskonałą ilość pary pozwalającą skutecznie i szybko rozprasować wszystkie zagniecenia. Dodatkowo dzięki automatycznemu regulatorowi pary nie trzeba się już martwić o dobór odpowiedniej ilości pary. Wystarczy ustawić temperaturę do prasowania określonego rodzaju tkaniny i gotowe.

Tak jak w poprzednim modelu stopa SteamGlide zapewnia żelazku parowemu Azur GC4501 doskonały poślizg, wysoką odporność na zarysowania i łatwość czyszczenia. Z kolei nowa końcówka stożka Triple Precision jest jeszcze bardziej precyzyjna niż w modelu GC4410: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Dzięki temu końcówka dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, m.in. obszaru wokół guzików oraz pomiędzy plisami.

Prasowanie z żelazkiem Azur Performer Plus jest także wygodne. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) można napełnić w dowolnym momencie podczas użytkowania, a dodatkowo wyposażony jest on w blokadę kapania. Poza tym żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Prasowanie jest mniej kłopotliwe, a przekładanie żelazka na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę staje się nieuciążliwe.

Nie jest tajemnicą, że regularne czyszczenie żelazka z kamienia zapewnia długotrwały strumień pary i lepsze efekty prasowania. Właśnie dlatego nowa funkcja Quick Calc Release sprawia, że regularne czyszczenie żelazka parowego z drobin kamienia jest tak proste jak wylewanie wody z żelazka po każdym prasowaniu. A bardzo wydajna funkcja samoczyszczenia zajmie się resztą, usuwając najbardziej oporne osady z kamienia.

  • Rekomendowane cena detaliczna żelazka Azur Performer Plus GC4501/20 wynosi 249,00 pln.

źródło: philips/agdrtv24.pl

M_20264 M_20265

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P