Ergonomiczne zmywanie z marką Hotpoint

Ergonomiczne zmywanie z marką Hotpoint

Poleć znajomemu
2016-05-30 13:13:00

Za nami dwa długie, majowe weekendy, a przed nami lato… czyli wieczory spędzane w gronie najbliższych i znajomych, którym oczywiście musi towarzyszyć pyszne jedzenie. Najmniej przyjemną stroną takich spotkań jest sprzątanie po nich, w tym zwłaszcza uporczywe zmywanie naczyń. Sposób na sprawne uporanie się z bałaganem znalazła marka Hotpoint, producent sprzętu AGD, w tym zmywarek z nowoczesną technologią Zone Wash.

Sezon wiosenno-letni z pewnością sprzyja spotkaniom towarzyskim. Organizujemy grille, przyjęcia w ogrodzie czy po prostu domówki. O ile grill w gronie najbliższych może obyć się bez eleganckiej zastawy i możemy skorzystać nawet z wygodnych naczyń jednorazowego użytku, to już choćby urodzinowe przyjęcie, zorganizowane w ogrodzie, wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego, aby zachować tylko miłe wspomnienia z takich spotkań i zapał na organizację kolejnych, warto skorzystać z jakże przydatnego wynalazku, jakim jest zmywarka. To oszczędność czasu, ale także wody, a co za tym idzie - pieniędzy. Zatem na jaki model warto się zdecydować?

Innowacyjne rozwiązania

Jeśli decyzję o zakupie zmywarki, podjęliśmy dopiero teraz, pamiętajmy o tym, by wybrać taką, które poza oczywistą funkcją zmywania, posiada także opcje dodatkowe. Na przykład zmywarki marki Hotpoint, dzięki technologii Zone Wash pozwalają wybrać, na którym koszu urządzenia ma koncentrować się moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. W ten sposób cykl intensywny pozwala na zwiększenie skuteczności zmywania nawet o 30%. Ponadto w ofercie marki, znajdziemy modele wyposażone w innowacyjną technologię Active Oxygen, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 71% nieprzyjemnych zapachów, w ciągu 24 godzin od załadunku. Natomiast zastosowanie systemu Flexiload, pozwala na załadowanie naczyń i przyborów kuchennych o różnych kształtach i wielkościach.

Dzięki tym technologiom, zmywarka marki Hotpoint ma szansę stać się ulubionym sprzętem w naszym domu - zwłaszcza podczas dużych rodzinnych wydarzeń czy świąt, kiedy nasze stoły uginają się od smakołyków, po skosztowaniu których czeka na nas cała góra brudnych naczyń.

źródło: hotpoint/agdrtv24.pl

M_20357 M_20358

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P