StrongPhone X3 - telefon outdoorowy z nietypową latarką

StrongPhone X3 - telefon outdoorowy z nietypową latarką

Poleć znajomemu
2016-06-03 07:59:00

EVOLVEO wprowadził na rynek wodoszczelny i wytrzymały telefon dual SIM z maksymalnym wyposażeniem, funkcją Wifi HotSpot, PowerBank i nietypową jak na telefon komórkowy, latarką.

Ekstremalnie wytrzymała gumowa obudowa chroni elektronikę w telefonie od uszkodzeń powstałych w wyniku wstrząsów, upadków i zalań. StrongPhone X3 umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM, podłączenie do internetu przy pomocy 3G lub WiFi, ładowanie innego urządzenia lub korzystanie z bardzo wydajnej latarki. Spełnia kryteria specyfikacji IP68, jest wodoszczelny, może nurkować na głębokości  1,2 metra przez 60 minut. Jest wyposażony w nowoczesny wodoszczelny konektor microUSB "USB cap-less" (bez gumowej zaślepki), dzięki czemu podłączenie do komputera lub ładowarki jest szybkie i łatwe. Wygląd telefonu można odświeżyć za pomocą zmiany bocznych ramek telefonu z czerwonych na srebrne, które są w zestawie z telefonem.

Użytkowników funkcji WiFi HotSpot ucieszy płynne udostępnianie sieci i korzystanie z Internetu na notebooku lub tablecie. Telefon cieszy się dobrym zasięgiem. Funkcja PowerBank umożliwia łatwe ładowanie innego telefonu lub tabletu za pomocą USB. Bardzo wydajna latarka jest obsługiwana za pomocą jednego przycisku z boku telefonu i daje znacznie więcej światła niż standardowe latarki w innych telefonach komórkowych.

StrongPhone sprawdzi się w trudnych warunkach, jest przystosowany do pracy w wysokich i niskich temperaturach, wilgotnym otoczeniu, sprawdzi się na łodzi, górskich wycieczkach, w warsztacie samochodowym, czy na budowie. Telefon wyposażony jest w funkcję SOS - za pomocą jednego klawisza można wezwać pomoc. Przycisk z boku telefonu można programować i dzięki temu mieć łatwy dostęp do swoich ulubionych aplikacji. Dostępność w polskiej dystrybucji od marca 2016r.

źródło: evolveo/agdrtv24.pl

M_20398 M_20399 M_20400

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Evolveo

Evolveo to marka, działająca na terenie Europy, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Na polskim rynku firma jest obecna od 2010 roku. Podobnie jak w Czechach, na Węgrzech i Bałkanach, szybko zyskała popularność także w tym kraju. Obecnie firma rozwija sieć sprzedaży w kolejnych krajach. Silna pozycja marki na rynku europejskim budowana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat przez grupę doświadczonych specjalistów w dziedzinie rozwiązań technologicznych - Abacus Electric. Obecnie nad rozwojem marki pracuje łącznie blisko 120 osób w 8 krajach. Wysoką jakość i zaufanie, jakimi marka cieszy się wśród odbiorców, potwierdza fakt, że na swoim rodzimym rynku Evolveo zajmuje 2. miejsce pod względem sprzedaży tunerów DVB-T. Evolveo realizuje swoje kluczowe wartości poprzez dostarczanie klientom wysokiej klasy, zaawansowanych technologicznie produktów, w optymalnym wariancie cenowym. W swoich produktach Evolveo łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z ciekawym designem. W bogatej ofercie marki znajdują się m.in. centra multimedialne, tunery DVB-T, kamery i latarki wodoodporne, akcesoria komputerowe oraz telefony komórkowe.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P