Nowa aplikacja Philips

Nowa aplikacja Philips

Poleć znajomemu
2016-07-07 08:58:52

Philips stworzył aplikację „Zdrowe napoje”, dzięki której w łatwy sposób dobierzesz odpowiedni przepis na sok lub koktajl, zaplanujesz tygodniowe wyzwanie, a także znajdziesz szczegóły dotyczące korzyści zdrowotnych. Z nową apką możesz mieć wszystko, co potrzebne do wyrobienia zdrowych nawyków w jednym miejscu i to dobrane do swoich potrzeb i możliwości!

Zapewne wiesz, że owoców, a zwłaszcza warzyw, w diecie nigdy za wiele. WHO zaleca, by spożywać ich minimum 400 gram w ciągu dnia (z rozdzieleniem na 3 porcje warzyw i 2 porcje owoców), a im więcej warzyw i owoców spożywasz i im bardziej różnorodne są te produkty, tym lepiej. Zastanawiasz się, jak zwiększyć ilość warzyw i owoców w codziennej diecie? Przygotowywać z nich soki i koktajle! A skąd czerpać inspiracje na zdrowe i pyszne napoje dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb i możliwości? Z nowej aplikacji „Zdrowe napoje” stworzonej przez Philips!

Z aplikacją „Zdrowe napoje” możesz odkryć świat świeżych, zdrowych soków do przyrządzenia w sokowirówkach szybkoobrotowych lub wyciskarkach oraz koktajli z blenderów kielichowych. W aplikacji znajdziesz także informacje o wartościach odżywczych ulubionych napojów oraz szczegóły dotyczące ich korzyści zdrowotnych. Ale to dopiero początek, gdyż z aplikacją „Zdrowe napoje”, masz dużo więcej możliwości!

Poza podstawowymi informacjami, które można znaleźć nawet w Internecie, aplikacja daje możliwości personalizowania przepisów. Na początku, wybierając posiadane przez siebie urządzenie, sprawiasz, że otrzymujesz jedynie propozycje przepisów do przygotowania w danych typie urządzenia - masz więc pewność, że przepisy są dostosowane do Twoich możliwości. Dalej, możesz skupiać się na pojedynczym przepisie, np. z opcji Propozycji na dziś, skorzystać z flirtowania lub wybrać pełne tygodniowe programy dopasowane do Twoich potrzeb. Aplikacja posiada specjalne wyzwania, które pomagają w osiągnięciu indywidualnych celów, np. wyzwanie Detoks, Energia do trenowania, Wspomaganie trawienia lub Śniadanie w ruchu. Wybierając dane wyzwanie, dostaniesz zestaw soków/koktajli, inny na każdy dzień, żeby osiągnąć swój cel, np. przeprowadzić kurację detoksykującą. Możesz zaprosić znajomych i rodzinę do wspólnego podjęcia wyzwania w aplikacji „Zdrowe napoje”, aby wspólnie zwiększyć szanse na powodzenie. Zawsze istnieje też możliwość zmiany przepisu na dany dzień. Co więcej, jeśli masz alergie lub nietolerancje pokarmowe na mleko lub orzechy, również możesz zapisać te informacje w aplikacji.

Dodatkowo dzięki integracji z aplikacją Zdrowie od Apple możesz śledzić swoje dzienne spożycie wartości odżywczych i sprawdzać jak przygotować sok najlepiej dopasowany do swojego celu w powiązanej apce. Z aplikacją „Zdrowe napoje” w łatwy sposób stworzysz również własną listę zakupów. Wystarczy wybrać napój lub napoje z wyzwania i dodać je do listy zakupów, gdzie automatycznie pojawią się wszystkie potrzebne składniki wraz z ilościami. Do listy możesz też ręcznie dopisywać inne produkty. Listę możesz też wyeksportować do e-maila, jeśli np. ktoś inny z domowników akurat robi zakupy.

Z aplikacją „Zdrowe napoje” zmiana nawyków żywieniowych jest dużo prostsza. Wszystkie potrzebne informacje są dostępne w jednym miejscu i możesz z nich korzystać w dowolnym momencie ze swojego smartfona lub tabletu. Zatem bez wymówek i do dzieła!

Linki do ściągnięcia aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.philips.cl.di.ka.healthydrinks

https://itunes.apple.com/us/app/healthy-drinks/id1054864710?mt=8

źródło: philips/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P