Nowe, wydajne komputery OPS od NEC

Nowe, wydajne komputery OPS od NEC

Poleć znajomemu
2016-07-20 12:20:31

NEC Display Solutions wprowadził na rynek nowe komputery Slot-in PC w standardzie Open Pluggable Specification (OPS), przeznaczone do projektorów i monitorów wielkoformatowych, zwiększając w ten sposób elastyczność wyświetlaniaania kontentu. Procesory Intel® Core™ szóstej generacji zapewniają ostry i wyraźny obraz w rozdzielczości UHD w takich zastosowaniach, jak: kontrola lotów i informacje na lotniskach, Digital Signage w handlu detalicznym, cyfrowe tablice menu w restauracjach szybkiej obsługi oraz wideokonferencje w korporacjach.

Wszystkie monitory wielkoformatowe NEC oraz projektory instalacyjne z serii PX i PH* są kompatybilne z nowymi modułami w pierwszym ogólnobranżowym standardzie OPS, co ułatwia instalację i umożliwia łatwą modernizację sprzętu. Detaliści, restauracje oraz lotniska mogą wykorzystać moduły Slot-in PC aby uczynić swoje rozwiązania.bardziej elastycznymi. Pomoże w tym szeroki wybór dysków SSD, pamięci RAM, systemów operacyjnych, TPM dla zwiększenia bezpieczeństwa, a także możliwość integracji modemu 3G do danych mobilnych oraz Wi-Fi. Przyczynia się to do zwiększenia ogólnej efektywności i długoterminowego zwrotu z inwestycji w monitory i projektory.

Andreas Holst, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Wiele branż poszukuje dzisiaj sposobów udoskonalenia swoich systemów Digial Signage, aby używać ich w bardziej zaawansowanych zastosowaniach. Firmy i organizacje oczekują również większej elastyczności od monitorów, dostosowując bieżące rozwiązania do nowych celów. Znaczące zwiększenie mocy obliczeniowej komputerów otwiera nowe perspektywy, pozwalając na podniesienie efektywności i zapewniając długoterminowy zwrot z inwestycji.”

Według wyników z programów 3DMark06 i 3DMark11, komputerowe moduły Slot-in PC mogą zapewnić wydajność graficzną wyższą od poprzedników nawet o 100%, dzięki czemu doskonale nadają się do kontentu w wysokiej rozdzielczości UHD. Ponadto, o ponad 40% zwiększona została wydajność ogólna. Moduły są całkowicie zintegrowane z monitorem, ponieważ wszystkie złącza znajdują się wewnątrz obudowy monitora, co nie tylko poprawia estetykę instalacji, ale również ułatwia sam proces montażu modułów. Wsród pozostałych korzyści warto wymienić:

  • Odtwarzanie w rozdzielczości Ultra High Definition - natywne rozdzielczości UHD i 4K do tworzenia realistycznego kontentu bez widocznych pojedynczych pikseli.
  • Lepsze wrażenia wizualne - układ grafiki Intel® HD 530 zapewnia możliwość odtwarzania zaawansowancyh multimediów urządzeniom do wyświetlania obrazu, grafikę 2D/3D oraz kontent interaktywny - nawet w rozdzielczości Ultra HD przy 60 Hz.
  • Niskie zużycie energii - oszczędność energii i korzyści dla środowiska.

Dostępność

Cztery nowe, komputerowe moduły rozszerzeń NEC OPS Slot-in PC - od modeli z procesorem Intel® Celeron® do wyposażonych w procesor Core™ i7 - są już dostępne na rynku.

źródło: nec/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P