UPS dla twojego domu

UPS dla twojego domu

Poleć znajomemu
2016-07-29 09:33:28

Sprzęty wykorzystywane w dużych biurach czy serwerowniach różnią się od tych, z jakich korzysta się w domu. Stąd też do ochrony domowych urządzeń potrzebny jest inny UPS niż ten, po jaki sięgają spore firmy. Osobom mającym nieco mniejsze zapotrzebowanie na moc PowerWalker poleca serię zasilaczy awaryjnych VFD/FR. 

UPS-y VFD/FR należą do zasilaczy typu offline, a więc podłączone do nich urządzenia są zasilane bezpośrednio z sieci. Do wyboru dostępne są modele o mocy 400, 600 lub 800VA. Seria ta charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

Dzięki kompaktowym wymiarom VFD/FR można umieścić w mieszkaniu lub niewielkiej przestrzeni biurowej, bez obaw, że będą zabierać zbyt dużo miejsca. Na dodatek mniejszy pobór mocy powoduje, iż zasilacze są ciche. Także i cena dostosowana jest do portfeli zwykłych użytkowników. Co równie ważne, każdy z prezentowanych modeli posiada gniazdka 230V PL co oznacza, że do UPS-a można podłączyć nie tylko komputer, ale również ładowarkę do telefonów, lampkę lub router.

Mimo niewielkich rozmiarów UPS-y nadal mają zapewniać skuteczną ochronę przed rozładowaniami, przeładowaniami, spięciami i przegrzaniem chronionych sprzętów. O zaistnieniu jakiegokolwiek problemu zasilacz poinformuje za pomocą wyraźnie słyszalnych sygnałów dźwiękowych.

Produkty z serii VFD/FR kosztują 179 zł (400VA), 199 zł (600VA) lub 225 zł (800VA).

Cechy produktu

  • Moc: 400, 600 lub 800VA
  • Współczynnik mocy: 0.6
  • Zakres napięcia wejściowego: 180-270 VAC
  • Częstotliwość: 50Hz lub 60Hz
  • Nominalne napięcie wyjściowe: 230 VAC
  • Ochrona: przed rozładowaniami, przeładowaniami, spięciami i przegrzaniem
  • Dwa gniazda wyjściowe PL
  • Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 207 x 228 x 82,5 mm 

źródło: pw/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie PowerWalker

Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych. W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPS-y off-line z serii VFD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPS-y On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 40000 VA.

Ponadto firma oferuje rozwiązania w zakresie modułów bateryjnych do UPS-ów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPS-y Line Interactive oprócz gniazd komputerowych IEC C13 posiadają standardowe gniazdka 230V obowiązujące w Polsce.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P