Sony zaprasza na przejażdżkę z nowym zestawem samochodowym

Sony zaprasza na przejażdżkę z nowym zestawem samochodowym

Poleć znajomemu
2016-09-01 14:13:00

Samochodowy zestaw audio XAV-AX100 zawiera wszystko, co niezbędne podczas długiej podróży samochodem. Produkt jest kompatybilny z najnowszymi smartfonami, zapewnia kierowcy dostęp do najświeższych informacji i prostą, dotykową obsługę dzięki nowemu, udoskonalonemu systemowi.

Dzięki unikatowym, opracowanym przez firmę Sony technologiom i funkcji EXTRA BASS™, zestaw zmienia pojazd w wyszukany system audio o bardzo dużej mocy. XAV-AX100 gwarantuje jednocześnie maksymalny poziom bezpieczeństwa i wygodę obsługi, dzięki funkcji poleceń głosowych i wygodnym pokrętłom głośności.

Połączenia na wyciągnięcie ręki

Apple CarPlay należy do najlepszych technologii integrujących telefon z samochodem. Umożliwia kierowcy posługiwanie się telefonem w pomysłowy i bezpieczny sposób, bez odrywania uwagi od sytuacji na drodze. Dzięki Apple CarPlay, użytkownicy mogą korzystać z usługi Apple Music, funkcjonalnych map oraz innych funkcji telefonu przy użyciu ekranu dotykowego lub systemu obsługi głosowej Siri®.

Android Auto

Android Auto™ to technologia, która umożliwia korzystanie z platformy Android również w trakcie jazdy samochodem. Prosty, intuicyjny system obsługi i nowe polecenia głosowe zaprojektowano tak, by prowadzący pozostawał skoncentrowany na drodze.

Najnowszy samochodowy zestaw audio XAV-AX100 umożliwia użytkownikom korzystanie z obu wymienionych technologii i zapewnia pełną kontrolę nad muzyką, mapami oraz innymi funkcjami — niezależnie od preferowanego urządzenia.

Praktyczny ekran dotykowy

Zestaw XAV-AX100 jest wyposażony w wyraźny i czuły ekran dotykowy. Do złudzenia przypomina on ekran smartfona, co ułatwia obsługę i zwiększa bezpieczeństwo korzystania z zestawu w trakcie jazdy. Większa wrażliwość na dotyk i lepsza widoczność obrazu poprawiają komfort użytkowania, szczególnie podczas jazdy późną nocą i w oślepiającym słońcu.

Technologia zapewniająca niezrównane brzmienie

Zestaw XAV-AX100 to również produkt o wyjątkowo dużej mocy. Wzmacniacz Dynamic Reality Amp 2 o mocy 4 x 55 watów oraz system wzmacniania basu EXTRA BASS™ z pewnością pokonają odgłosy pracy silnika i niezależnie od ustawionej głośności, zapewnią wyraźny dźwięk podszyty głębokim, dynamicznym basem. Doskonałym uzupełnieniem systemu EXTRA BASS™ jest 10-pasmowy korektor graficzny, który daje użytkownikowi pełną kontrolę nad brzmieniem. Ponadto, 3 wyjścia na wzmacniacz umożliwią podłączenie dodatkowych wzmacniaczy i głośników, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego, „skrojonego na miarę” systemu audio dla najbardziej zasłuchanych kierowców.

Na uwagę zasługuje też opracowana przez firmę Sony technologia Dynamic Stage Organizer (DSO), która poprawi odbiór dźwięku z głośników zainstalowanych w przednich drzwiach samochodu. DSO pozwala odpowiednio skorygować sygnał i stworzyć wrażenie reprodukcji dźwięku przez wirtualne głośniki zainstalowane w desce rozdzielczej.W rezultacie zarówno kierowca, jak i pasażerowi będą mogli przez całą drogę rozkoszować się idealnym dźwiękiem o wysokiej jakości.

Zestaw XAV-AX100 będzie dostępny w Europie od grudnia tego roku. 

źródło: sony/agdrtv24.pl

M_20856 M_20857 M_20858

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P