iPhone 7 tylko ze złączem Lightning

iPhone 7 tylko ze złączem Lightning

Poleć znajomemu
2016-09-08 10:17:14

Na wczorajszej prezentacji nowego iPhone’a 7 potwierdziły się wcześniejsze pogłoski, że telefon ten nie będzie wyposażony w wejście jack audio. Tę rolę przejmuje złącze Lightning. Dlaczego tylko złącze Lightning? Zwrócono uwagę, że na samym początku złącze to zostało zaprojektowane jako cyfrowe złącze audio. Aktualnie służy ono do ładowania telefonu, przesyłania treści muzycznych, może być źródłem mocy, a także można za jego pośrednictwem sterować muzyką. Aktualnie na świecie jest ponad 900 milionów urządzeń wyposażonych w złącze Lightning. Tutaj jako transparentny przykład przywołane zostały słuchawki JBL Reflect Aware.

Czym charakteryzują się te znakomite słuchawki? JBL Reflect Aware™ to pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning. Są odporne na pot, umożliwiają regulację poziomu hałasu z otoczenia, a do tego brzmią doskonale, gdyż firma JBL od 70 lat opracowuje urządzenia w technologii naturalnie brzmiącego dźwięku na miarę kina czy profesjonalnego studia nagraniowego. Oczywiście nie każdy jest aktywnym sportowcem, ale dobra wiadomość jest taka, że słuchawki doskonale sprawdzą się również w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Ich sportowy charakter jest po prostu dodatkowym atutem! Natomiast aktywne tłumienie zakłóceń może sprawdzić się na przykład w czasie podróży samolotem czy pociągiem, kiedy chcemy się odizolować od otoczenia.

JBL Reflect Aware™ to pierwsze słuchawki sportowe z funkcją tłumienia zakłóceń oraz technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Oferują najlepszą w swojej klasie funkcję tłumienia zakłóceń oraz możliwość regulacji poziomu słyszalności dźwięków z otoczenia podczas treningów. Zależnie od preferencji oraz warunków treningu można zachować odpowiednią świadomość otoczenia. Równocześnie odfiltrowując wszelkie zakłócenia można skupić się wyłącznie na treningu. Nowe słuchawki sportowe JBL Reflect Aware™ oferują najlepsze w swojej klasie tłumienie zakłóceń przy zachowaniu świadomości dźwięków dochodzących z otoczenia. Dedykowane są do pracy z urządzeniami marki Apple.

Również budowa słuchawek JBL Reflect Aware™ jest unikalna - odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Są odporne na pot, przewody się nie plączą, a słuchawki nie wymagają baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie oraz cyfrowy dźwięk bezpośrednio z urządzenia Apple.

Dzięki słuchawkom JBL Reflect Aware™ można w czasie treningu pozostać czujnym w czasie ćwiczeń lub odfiltrować zakłócenia i skoncentrować się na treningu. Wszystko zgodnie z własnymi potrzebami. Równocześnie są one odpowiedzią rynku na zapotrzebowanie, które pojawia się wraz z nową generacją iPhone’ów 7.

Pełną prezentację nowego iPhone’a 7 znaleźć można tutaj: http://www.apple.com/apple-events/september-2016/

Specyfikacja techniczna

  • Dynamiczne przetworniki 14,8 mm
  • Pasmo przenoszenia 10 Hz - 22 kHz
  • Złącze Lightning
  • Cena: 749 zł

źródło: jbl/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P