Haier prezentuje nową gamę lodówek z ''Łatwym Dostępem''

Haier prezentuje nową gamę lodówek z ''Łatwym Dostępem''

Poleć znajomemu
2016-09-15 16:05:41

Haier, największy producent sprzętów AGD na świecie*,  wprowadza na rynek nową kolekcję lodówko-zamrażarek typu Combi i French Door. Urządzenia te zostały wyposażone w szuflady typu "łatwy dostęp". Jest to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących produktów innowacyjnych, niezawodnych oraz energooszczędnych. Ergonomiczny kształt szuflad zamrażarki został dostosowany do różnych potrzeb magazynowania żywności i codziennych przyzwyczajeń. Szuflady te zostały zamontowane w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. To wyróżnia markę jako gracza, który potrafi zaoferować najszerszą gamę lodówko-zamrażarek z szufladami łatwego dostępu.

Szuflady ułatwiające dostęp bazują na głównym fundamencie marki Haier, który zakłada tworzenie innowacyjnych produktów, ułatwiających codzienne życie klientów. Oferują one wygodny i łatwy dostęp do produktów spożywczych, których w ciągu dnia używamy najczęściej. W rezultacie użytkownicy mogą organizować przestrzeń lodówki w zależności od swoich upodobań, przyzwyczajeń i stylu życia.

Oszczędność energii

Ponadto szuflady zamrażarki oferujące łatwy dostęp, przyczyniając się do znacznego zmniejszenia zużycia energii. Zamiast otwierać całą lodówkę, wystarczy dostać się tylko do jednej komory, której używamy najczęściej. Badania pokazały, że dzięki temu można spodziewać się nawet do 60% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych zamrażarek **.

Szeroki asortyment produktów zaprojektowanych praktycznie

Zaprojektowane w elegancki sposób, z wykończone  stalą nierdzewną, zamrażarki wyposażone w szuflady łatwego dostępu będą idealnie komponowały się z wnętrzami każdej nowoczesnej kuchni. Ponadto ich duże pojemności spełnią wymagania każdego gospodarstwa domowego i rodziny. Ergonomiczne szuflady zostały użyte w modelach o szerokości 60cm, 70cm, 83cm i 1m. (3DS60, 3DS70, 4DS70, 4DS80, 4DS100). Dzięki temu marka Haier wyróżnia się spośród innych producentów jako ta, która oferuje najszerszą gamę tego typu urządzeń.

źródło: haier/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Haier

Grupa Haier oferuje konsumentom innowacyjne produkty o wysokiej jakości w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba znajduje sie w Quindao w Chinach, grupa wspiera swoją działalnośc poprzez lokalne siedziby w Neuilly-sur-Seine, we Francji oraz w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych. Haier liczy 61 spółek handlowych, 24 fabryki, 21 kompleksów przemysłowych i 80 000 pracowników na całym świecie. firma Haier dąży do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez poprzez pięć centrów R&D i zapewnia, że produkty są lokalnie dostosowane do gustów i potrzeb swoich konsumentów na różnych rynkach. W centrum swoich działań Haier stawia R&D, firma specjalizuje się w ''technology-led research'', produkcji i sprzedaży szerokiej gamy zrównoważonych produktów. W Europie gama produktów obejmuje telewizory, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, sprzęt elektroniczny oraz rozwiązania energetyczne. Obroty firmy osiągnęły w 2012 roku 25,8 miliardów dolarów. Haier Electronics Group Co. Ltd. (HKG: 1169), filia grupy Haier, jest notowana na Głównym Parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Qingdao Haier Co. (SHA: 600690), również filia grupy Haier, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P