Nowa sokowirówka Philips Avance z technologią FiberBoost

Nowa sokowirówka Philips Avance z technologią FiberBoost

Poleć znajomemu
2016-10-10 11:46:00

Jesteś fanką świeżych warzywno-owocowych soków, zarówno tych klarownych, jak i z miąższem? A może właśnie Ty wolisz soki gęstsze, a Twoje pociechy preferują sok bez miąższu? Od teraz możesz pogodzić różne gusta i obydwa rodzaje napojów przyrządzać szybko w jednym urządzeniu! Wszystko dzięki sokowirówce szybkoobrotowejPhilips Avance z technologią FiberBoost, która jako jedyna sokowirówka szybkoobrotowa na rynku daje możliwość ustawienia konsystencji soku.

W nowych sokowirówkach HR1922, HR1919 i HR1918 za pomocą jednego przycisku możesz wybrać konsystencję, czyli to, czy sok ma być całkowicie klarowny, czy trochę gęstszy. Sok w drugiej opcji będzie zawierał nawet do 50% więcej miąższu, przez co będzie też bardziej sycący. Szczególnie docenią to osoby na diecie i dbające o linię. Technologia FiberBoost to unikalne połączenie inteligentnego sterowania stałymi prędkościami z wyjątkową konstrukcją sitka, która umożliwia uzyskanie większej lub mniejszej ilości miąższu w soku. Każdy może więc cieszyć się sokiem przygotowanym tak, jak lubi. Z kolei jednostajna prędkość silnika, zarówno w opcji klarownej, jak i z miąższem, zapewnia gładką konsystencję soku, bez względu na to, jak twardych lub jak miękkich składników użyjesz. Co ważne, jak pokazały badania Philips i Uniwersytetu Przyrodniczego w Wiedniu (BOKU)przeciętna zawartość witamin, przeciwutleniaczy i cukru w soku przygotowanym w sokowirówce szybkoobrotowej i wyciskarce wolnoobrotowej jest porównywalna. Nowa sokowirówka daje więc możliwość szybkiego przygotowania pełnowartościowego, bogatego w witaminy soku dla całej rodziny.

Przygotowywanie soku w nowej sokowirówce jest proste i nie zabiera dużo czasu dzięki bardzo dużemu, 80-milimetrowemu otworowi na produkty, w którym owoce i warzywa mieszczą się w całości. Nie musisz więc ich wcześniej kroić i rozdrabniać. Dzięki silnikowi o dużej mocy 1200 W bez wysiłku wyciśniesz sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw. Dodatkowo nowy silnik o niższym poziomie hałasu i drgań zapewnia cichszą pracę sokowirówki i sprawia, że przygotowanie soku jest jeszcze przyjemniejsze.

Nie musisz też martwić się o nieporządek w kuchni. Sokowirówka Philips Avance jest wyposażona w blokadę kapania, która pozwala przerwać wyciskanie soku i utrzymać blat w czystości. Samo mycie urządzenia po przyrządzeniu soku także nie sprawia wielu trudności. Dzięki technologii QuickClean, funkcji wstępnego czyszczenia i łatwemu w czyszczeniu sitku umycie całego urządzenia zajmuje zaledwie minutę.

Nowa sokowirówka Philips Avance to urządzenie, które w łatwy sposób wydobywa z owoców i warzyw to, co najlepsze, przygotowując soki, które zadowolą gusta różnych członków rodziny.

Rekomendowane ceny nowych sokowirówek Philips wynoszą:

  • Sokowirówka HR1922/20 - 899 pln 
  • Sokowirówka HR1919/70 - 809 pln
  • Sokowirówka HR1918/80 - 809 pln   

źródło: philips/agdrtv24.pl

M_21137 M_21138 M_21139

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Sokowirówki

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P