Premierowe modele L1455 i L605 oferują dwa rodzaje atramentów oraz szybki dwustronny druk

Premierowe modele L1455 i L605 oferują dwa rodzaje atramentów oraz szybki dwustronny druk

Poleć znajomemu
2016-10-27 12:01:00

Firma Epson wzbogaciła swoją ofertę drukarek z systemem stałego zasilania w atrament (ITS), wprowadzając dwa nowe modele, L605 i L1455, przeznaczone dla małych firm i biur domowych. Oba urządzenia mogą drukować dwustronnie, co jest konsekwentnym krokiem w rozwoju funkcjonalności drukarek ITS,  co więcej,  model L1455  jest pierwszym urządzeniem firmy Epson typu 4 w 1 umożliwiającym zarówno drukowanie dwustronne w formacie A3, jak i skanowanie w formacie A3.

Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć zużycie papieru i pomaga obniżyć koszt eksploatacji. Drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament już teraz zmniejszają  koszty druku nawet o 90%, a nowa funkcja dodatkowo przyczyni się do zwiększenia oszczędności.

Opracowany z myślą o dużych nakładach druku pojemnik na atrament o wysokiej pojemności eliminuje konieczność korzystania z kartridży. Zamiast nich drukarki L605 i L1455 wyposażono w dwa zestawy dużych butelek z atramentem. Dzięki nim urządzenie L1455 może wydrukować do 10 500 stron, a L605 nawet 11 000 stron2 przy użyciu atramentu znajdującego się w zestawie. Rozwiązanie to sprawia, że drukarki ITS gwarantują wyjątkowo niski koszt wydruku strony, a dodatkowo można wydrukować ich znacznie więcej z użyciem jednego zestawu pojemników z atramentem.

Nowe drukarki mogą przynieść korzyści przedsiębiorcom nie tylko ze względu na oszczędności kosztów. Są również bezproblemowe w obsłudze, niezawodne i pozwalają uzyskać wysoką jakość wydruków. Oba modele, dzięki wykorzystaniu trwałej i niezawodnej technologii Micro Piezo oraz oryginalnym atramentom firmy Epson, zapewniają wyraźne i precyzyjne wydruki. Idealne do zastosowań biznesowych drukarki korzystają z szybkoschnących i niepozostawiających smug atramentów barwnikowych do druku kolorów i pigmentowych do czerni. Obie pracują z dużą szybkością, wynoszącą 13,7 str./min (L605) i 18 str./min (L1455).

Urządzenia cechują się łatwością obsługi i niezawodnością, a specjalnie zaprojektowane zbiorniki są z nimi w pełni zintegrowane. Dla większej pewności użytkowników oba modele otrzymują gwarancję producenta na rok lub 50 000 stron wydruku.

 „Ustaliliśmy, że wśród małych firm i przedsiębiorców prowadzących biura w domu istnieje zapotrzebowanie na drukarki z systemem stałego zasilania w atrament i funkcją druku dwustronnego w formacie A3. Nasze modele L605 i L1455 zostały opracowane z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb, dzięki czemu jeszcze więcej klientów może znaleźć produkty odpowiadające ich oczekiwaniom”. - mówi Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson.

  • Drukarki L605 i L1455 są dostępne od października 2016 r. w cenie 1 638 oraz 5 100 PLN.

źródło: epson/agdrtv24.pl

M_21226 M_21227 M_21228

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P