Samsung wydaje aktualizację oprogramowania dla urządzeń Note7 w Europie

Samsung wydaje aktualizację oprogramowania dla urządzeń Note7 w Europie

Poleć znajomemu
2016-10-31 12:40:00

Firma Samsung Electronics Europe ogłosiła wydanie nowej aktualizacji oprogramowania dla wszystkich urządzeń Note7 w całym regionie, która ograniczy maksymalny poziom naładowania baterii do 60%.

W związku z ogromną dbałością firmy Samsung o bezpieczeństwo klientów, od poniedziałku (31 października) nowa aktualizacja będzie wprowadzana w całej Europie. To najnowszy środek podjęty przez firmę w celu ograniczenia ryzyka dla klientów, a jednocześnie nakłonienia wszystkich użytkowników urządzeń Note7 w Europie do ich natychmiastowej wymiany.

Inne działania podjęte w Europie od czasu decyzji z 11 października o rezygnacji ze sprzedaży i produkcji Note7 obejmowały:

  • Nieprzerwaną komunikację z posiadaczami urządzeń Note7 w celu przekazywania im pełnych informacji o najnowszych aktualizacjach i wiadomości za pośrednictwem strony samsung.com oraz przez wszystkie istotne kanały mediów społecznościowych;
  • Serię bezpośrednich komunikatów, w tym powiadomień typu push, dla europejskich użytkowników Note7, zachęcających ich do wymiany urządzeń w ramach Programu Wymiany Note7;
  • Nieustanną współpracę i koordynację z lokalnymi operatorami i partnerami detalicznymi na rzecz jak najsprawniejszej realizacji procesu wymiany;
  • Bieżącą współpracę z odpowiednimi organami regulacyjnymi i instytucjami z całej Europy w celu informowania wszystkich zainteresowanych o naszych planach i przekazywania im najnowszych wiadomości. Współpraca ta obejmuje również regularny dialog z Europejską Agencją Bezpieczeństwa Lotniczego umożliwiający przekazywanie dokładnych informacji dotyczących obostrzeń w zakresie korzystania z urządzeń Note7 podczas lotów.
  • Nieustanna komunikacja przełożyła się na szybsze tempo wymiany. Do tej pory w Europie wymieniono dwie trzecie wszystkich urządzeń Note7. Klienci mogą zdecydować się na zwrot wszystkich kosztów lub wymianę na Samsung Galaxy S7 Edge, przy czym różnica w cenie jest również rekompensowana przez firmę. 

Nowa aktualizacja oprogramowania jest podobna do poprzedniej, wprowadzonej we wrześniu dla urządzeń Note7 w całej Europie. Aktualizacja oprogramowania skutecznie ograniczyła ryzyko dla klientów, ponieważ nie odnotowano żadnych incydentów z udziałem urządzeń, na których została zainstalowana.

Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy firmy Samsung Electronics w Polsce komentuje: „Naszym bezwzględnym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów. Nowa aktualizacja oprogramowania baterii została zaprojektowana specjalnie po to, by przypomnieć wszystkim użytkownikom Note7 o wymianie urządzenia w możliwie jak najkrótszym terminie w ramach lokalnego Programu Wymiany Note7. Chcielibyśmy raz jeszcze przeprosić za niedotrzymanie standardu doskonałości produktów, jakiego nasi klienci  od nas oczekują i serdecznie dziękujemy za dalsze zrozumienie i współpracę”.

Więcej informacji na temat Programu Wymiany Note7 można znaleźć pod adresem http://www.samsung.com/pl/note7exchange/

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Aktualizacje

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P